Skocz do zawartości

tomi-f1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomi-f1

  1. może mój czas jest ograniczony ale w miarę możliwości to mógł bym wpadać i pogadać..
  2. Witam a kiedy będzie jakiś spocik w SZCZECINIE?
  3. filtr czysty nowy ale zuważyłem że sie poci z lewej strony może jest gdzieś dziurka w przewodach sprawdzę odpowiem. [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 13:20_________________________________________________WIKTORSAM WIELKIE DZIĘKI okazało się że jest pęknięcie około 5 cm. na złączce dolotu z turbo. Narazie zaklejone taśmą, przeleciałem się i jest OK. Teraz do sklepu i zamówić i będzie dobrze.
  4. WITAM WSZYSTKICH. Mam pytanko odnośnie mojej a4. Od pewnego czasu podczas jazdy na autostradzie zauważyłem w lusterku że kopci mi mała jak ją rozpędzam. Jak unormuje prędkość przestaje.Wcześniej tego nie było poradzcie co sprawdzić!
  5. [goleniów] witam wszystkich mieszkam w Goleniowie w woj. zachodniopomorskim jestem posiadaczem audi a4 1,9 TDI 90ps z1 95rok prod. jest to moje pierwsze auto i już wiem że nie zamienił bym tej marki na inną te auta są najlepsze!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...