Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SA1YAN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. SA1YAN odpowiedział(a) na SA1YAN temat w Audi A4 B5
    Wielkie dzięki za odpowiedź pozdrawiam
  2. SA1YAN opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy ktoś może mi objaśnić jak wyciągnąć przyciski podnoszenia/upuszczania szyb w audi a4 b5
  3. Wiem wpuściłem się trochę z tym gazem bo byłem pewien że da się coś zrobić z tymi dokumentami popytam znajomych gazowników może się uda coś wykombinować
  4. Witam kupiłem nie dawno autko a4 b5 1.8 ADR z sekwencją problem w tym iż poprzednik sam ją zakładał i nie mam żadnych papierków na to. Co mogę zrobić aby te dokumenty zrobić czy istnieje jakaś metoda oprócz zakładania nowej instalacji u gazowników pozdrawiam
  5. Przy włączeniu zapłonu jest 1 dźwięk ale nie jestem pewien czy to od instalacji gazowej znam dobrego mechanika i na weekend przejadę się z samochodzikiem
  6. Witam mam pewien problem z samochodzikiem otóż ostatnio auto przestało przełączać na gaz na zimnym silniku bez problemu przełącza po osiągnięciu temp. 40 stopni a gdy silnik zagrzeje się do 90 i go odpale to miga mi zielona kontrola kilka 4 lub więcej razy na sekunde i nie przełączy na gaz w czym może tkwić problem. Dziękuje za pomoc
  7. Witam posiadam audi a4 b5 1.6 74kW 1995 rok z kodem zawieszenia 1BA potrzebuje amortyzatorów jest ich pełno ale nie wiem które wybrać ponieważ przy żadnym z nich nie pisze rodzaju czy to 1BA czy 1BE znalazłem tylko 1 amortyzator z oznaczeniem 1BA ale są one tylko do quattro . Na stronie www. e-autoparts . pl(spacje w linku) jest pełno amortyzatorów ale są kody OE i nie wiem który wybrać proszę o pomoc
  8. Dzięki wielkie za pomoc podzrawiam
  9. Oznaczenie zawieszenia to 1BA
  10. Jak mogę to sprawdzić ? jakie mam zawieszenie
  11. Witam mam zamiar wymienić amortyzatory z tyłu w mojej a4 b5. Pytanie następujące jakie firmy polecacie szukam amortyzatorów w cenie do 400zł nie chcę ich wymieniać co pół roku więc pytam was o doświadczenie i propozycje pozdrawiam
  12. Założyłem ostatnio klocki + tarcze + łożyska na tył firmy Kraft nie mam zastrzeżeń jak do tej pory cena za komplet zapłaciłem 198zł
  13. U mnie tak się działo gdy blaszki były zbyt luźne które trzymały żarówke
  14. SA1YAN odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Wg. mnie to oklejanie przedniego zderzaka źle wygląda lepiej jak wyżej koledzy napisali zaprawka i zamalować
  15. 10/11 w cyklu miejskim 1.6 ADP sekwencja stag 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.