Treść opublikowana przez SA1YAN
-
Przyciski podnoszenia szyb
Wielkie dzięki za odpowiedź pozdrawiam
-
Przyciski podnoszenia szyb
Witam czy ktoś może mi objaśnić jak wyciągnąć przyciski podnoszenia/upuszczania szyb w audi a4 b5
-
Instalacja gazowa nie wbita w dowód
Wiem wpuściłem się trochę z tym gazem bo byłem pewien że da się coś zrobić z tymi dokumentami popytam znajomych gazowników może się uda coś wykombinować
-
Instalacja gazowa nie wbita w dowód
Witam kupiłem nie dawno autko a4 b5 1.8 ADR z sekwencją problem w tym iż poprzednik sam ją zakładał i nie mam żadnych papierków na to. Co mogę zrobić aby te dokumenty zrobić czy istnieje jakaś metoda oprócz zakładania nowej instalacji u gazowników pozdrawiam
-
A4 B5 ADP STAG 4 sekwencja
Przy włączeniu zapłonu jest 1 dźwięk ale nie jestem pewien czy to od instalacji gazowej znam dobrego mechanika i na weekend przejadę się z samochodzikiem
-
A4 B5 ADP STAG 4 sekwencja
Witam mam pewien problem z samochodzikiem otóż ostatnio auto przestało przełączać na gaz na zimnym silniku bez problemu przełącza po osiągnięciu temp. 40 stopni a gdy silnik zagrzeje się do 90 i go odpale to miga mi zielona kontrola kilka 4 lub więcej razy na sekunde i nie przełączy na gaz w czym może tkwić problem. Dziękuje za pomoc
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Witam posiadam audi a4 b5 1.6 74kW 1995 rok z kodem zawieszenia 1BA potrzebuje amortyzatorów jest ich pełno ale nie wiem które wybrać ponieważ przy żadnym z nich nie pisze rodzaju czy to 1BA czy 1BE znalazłem tylko 1 amortyzator z oznaczeniem 1BA ale są one tylko do quattro . Na stronie www. e-autoparts . pl(spacje w linku) jest pełno amortyzatorów ale są kody OE i nie wiem który wybrać proszę o pomoc
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Dzięki wielkie za pomoc podzrawiam
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Oznaczenie zawieszenia to 1BA
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Jak mogę to sprawdzić ? jakie mam zawieszenie
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Witam mam zamiar wymienić amortyzatory z tyłu w mojej a4 b5. Pytanie następujące jakie firmy polecacie szukam amortyzatorów w cenie do 400zł nie chcę ich wymieniać co pół roku więc pytam was o doświadczenie i propozycje pozdrawiam
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Założyłem ostatnio klocki + tarcze + łożyska na tył firmy Kraft nie mam zastrzeżeń jak do tej pory cena za komplet zapłaciłem 198zł
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
U mnie tak się działo gdy blaszki były zbyt luźne które trzymały żarówke
-
naklejka na zderzak
Wg. mnie to oklejanie przedniego zderzaka źle wygląda lepiej jak wyżej koledzy napisali zaprawka i zamalować
-
Ile pali Wam gazu?
10/11 w cyklu miejskim 1.6 ADP sekwencja stag 4
-
Spalanie LPG !
Przy A4 B5 1.6 ADP mam stag-4 przy cyklu miejskim spalanie ok. 10-11 litrów /100Km
-
listwa dolna drzwiowa audi a4 b5 lift
Wiele razy już się spotkałem że brakuje kawałka tej listwy przy a4 sam nie mam kawałka
-
1.6 adp nie odpala po nocy.
Co do odpalania mogą to być zużyte już kable rozruchowe ewentualnie moduł jeżeli to nie pomoże to albo cewka w rozruszniku albo cały rozrusznik jeżeli długo kręci to warto sprawdzić czy szczotki jeszcze są w rozruszniku
-
audi a4 b5 1,6 100km falujace obroty
Ten sam problem miałem po wyczyszczeniu przepustnicy i wymianie uszczelek pod głowicą i klawiaturą przestało . Co do uciekającego płynu chłodzącego i wody to tylko uszczelka pod głowicą u mnie po wymianie nadal jest czasami wydech mokry od wody ale to normalne przy instalacji gazowej po dłuższej jeździe rura po prostu wyschnie i nie będzie nawet śladu
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
No niezły egzemplarz trafiłeś nic tylko współczuć od czasu kiedy kupiłem moją a4 b5 jakieś pół roku narazie wymieniowe wszystkie wachacze i końcówki drążków uszczelka pod głowice i klawiatura no i rozrząd
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Osobiście byłem u miejscowego dorabiacza kluczy razem z IMO zapłaciłem 130
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Sprzeglo ADP 1.6 A4
Mam ten sam model i sprzęgło również łapie u samej góry
-
Sprzęgło audi a4 b5
Witam posiadam Audi A4 B5 1.6 ADP B+G mam w planach wymianę sprzęgła pytanie brzmi następująco czy mogę do mojego modelu wymienić sprzęgło na sprzęgło od diesla ?Ciężko znaleźć używane sprzęgło do tego modelu jedyne do jakich modeli znalazłem to głównie 1.9 TDI
-
Ubywa płyn chłodzący mokra podłoga
Płyn chłodzący nie ubywa prawdopodobnie to będą zatkane odpływy jak kupiłem ten samochód to pod akumulatorem było pełno syfu i liści na dniach postaram się posprawdzać dziękuje za pomoc pozdrawiam