Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SA1YAN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SA1YAN

  1. SA1YAN odpowiedział(a) na SA1YAN temat w Audi A4 B5
    Wielkie dzięki za odpowiedź pozdrawiam
  2. SA1YAN opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy ktoś może mi objaśnić jak wyciągnąć przyciski podnoszenia/upuszczania szyb w audi a4 b5
  3. Wiem wpuściłem się trochę z tym gazem bo byłem pewien że da się coś zrobić z tymi dokumentami popytam znajomych gazowników może się uda coś wykombinować
  4. Witam kupiłem nie dawno autko a4 b5 1.8 ADR z sekwencją problem w tym iż poprzednik sam ją zakładał i nie mam żadnych papierków na to. Co mogę zrobić aby te dokumenty zrobić czy istnieje jakaś metoda oprócz zakładania nowej instalacji u gazowników pozdrawiam
  5. Przy włączeniu zapłonu jest 1 dźwięk ale nie jestem pewien czy to od instalacji gazowej znam dobrego mechanika i na weekend przejadę się z samochodzikiem
  6. Witam mam pewien problem z samochodzikiem otóż ostatnio auto przestało przełączać na gaz na zimnym silniku bez problemu przełącza po osiągnięciu temp. 40 stopni a gdy silnik zagrzeje się do 90 i go odpale to miga mi zielona kontrola kilka 4 lub więcej razy na sekunde i nie przełączy na gaz w czym może tkwić problem. Dziękuje za pomoc
  7. Witam posiadam audi a4 b5 1.6 74kW 1995 rok z kodem zawieszenia 1BA potrzebuje amortyzatorów jest ich pełno ale nie wiem które wybrać ponieważ przy żadnym z nich nie pisze rodzaju czy to 1BA czy 1BE znalazłem tylko 1 amortyzator z oznaczeniem 1BA ale są one tylko do quattro . Na stronie www. e-autoparts . pl(spacje w linku) jest pełno amortyzatorów ale są kody OE i nie wiem który wybrać proszę o pomoc
  8. Dzięki wielkie za pomoc podzrawiam
  9. Oznaczenie zawieszenia to 1BA
  10. Jak mogę to sprawdzić ? jakie mam zawieszenie
  11. Witam mam zamiar wymienić amortyzatory z tyłu w mojej a4 b5. Pytanie następujące jakie firmy polecacie szukam amortyzatorów w cenie do 400zł nie chcę ich wymieniać co pół roku więc pytam was o doświadczenie i propozycje pozdrawiam
  12. Założyłem ostatnio klocki + tarcze + łożyska na tył firmy Kraft nie mam zastrzeżeń jak do tej pory cena za komplet zapłaciłem 198zł
  13. U mnie tak się działo gdy blaszki były zbyt luźne które trzymały żarówke
  14. SA1YAN odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Wg. mnie to oklejanie przedniego zderzaka źle wygląda lepiej jak wyżej koledzy napisali zaprawka i zamalować
  15. 10/11 w cyklu miejskim 1.6 ADP sekwencja stag 4
  16. Przy A4 B5 1.6 ADP mam stag-4 przy cyklu miejskim spalanie ok. 10-11 litrów /100Km
  17. Wiele razy już się spotkałem że brakuje kawałka tej listwy przy a4 sam nie mam kawałka
  18. SA1YAN odpowiedział(a) na davidoff82 temat w 1.6
    Co do odpalania mogą to być zużyte już kable rozruchowe ewentualnie moduł jeżeli to nie pomoże to albo cewka w rozruszniku albo cały rozrusznik jeżeli długo kręci to warto sprawdzić czy szczotki jeszcze są w rozruszniku
  19. Ten sam problem miałem po wyczyszczeniu przepustnicy i wymianie uszczelek pod głowicą i klawiaturą przestało . Co do uciekającego płynu chłodzącego i wody to tylko uszczelka pod głowicą u mnie po wymianie nadal jest czasami wydech mokry od wody ale to normalne przy instalacji gazowej po dłuższej jeździe rura po prostu wyschnie i nie będzie nawet śladu
  20. No niezły egzemplarz trafiłeś nic tylko współczuć od czasu kiedy kupiłem moją a4 b5 jakieś pół roku narazie wymieniowe wszystkie wachacze i końcówki drążków uszczelka pod głowice i klawiatura no i rozrząd
  21. SA1YAN odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Osobiście byłem u miejscowego dorabiacza kluczy razem z IMO zapłaciłem 130
  22. SA1YAN odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w Audi A4 B5
    Mam ten sam model i sprzęgło również łapie u samej góry
  23. SA1YAN opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam posiadam Audi A4 B5 1.6 ADP B+G mam w planach wymianę sprzęgła pytanie brzmi następująco czy mogę do mojego modelu wymienić sprzęgło na sprzęgło od diesla ?Ciężko znaleźć używane sprzęgło do tego modelu jedyne do jakich modeli znalazłem to głównie 1.9 TDI
  24. Płyn chłodzący nie ubywa prawdopodobnie to będą zatkane odpływy jak kupiłem ten samochód to pod akumulatorem było pełno syfu i liści na dniach postaram się posprawdzać dziękuje za pomoc pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.