Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubywa płyn chłodzący mokra podłoga


SA1YAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze otóż mam taki problem ostatnio zaczęło mi ubywać płynu hamulcowego w moim audi a4 b5 1995 ADP

W pierwszej kolejności zaczęła migać kontolka wykrzyknika myślałem ze to ABS, lecz gdy dolałem płynu hamulcowego pikanie i kontrolka się uspokoiły .Po 2-3 dniach znów zaczęło dodatkowo mam mokrą podłogę na miejscu pasażera oraz za pasażerem tj. z tyłu podłoga wręcz kipi

miałem robioną uszczelkę pod głowicą myślałem że podłoga była mokra przez to że uciekał mi płyn chłodniczy ponieważ gdzieś mi się to obiło o uszy.Co może być przyczyną i czy jest to niebezpieczne przy eksploatacji . Pozdrawiam

Edytowane przez SA1YAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widać nigdzie przy silniku wycieków może z tyłu za krućcem ci cieknie ... sprawdz odpływy czy nie masz zapchane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprawdź co to jest na tej podłodze czy to jest płyn hamulcowy czy inna ciecz Myslę ze da się to odróżnić

zdejmij osłonę na podszybiu i sprawdź czy nie masz wycieku ze zbiorniczka nad pompą i w ogóle czy tam jest sucho

Pytasz czy to jest niebezpieczne ....Jesli Ci kontrolka od poziomu płynu w zbiorniczku cały czas swieci to jak chcesz dalej jeździć??

Skąd będziesz wiedział jak spieprzy Ci płyn i nie będzie czym hamować....ZASTANOW SIE !!!!To są kolego hamulce to nie żarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłupiałem!!!

Temat o płynie chłodniczym a piszesz o hamulcowym...

Co Ci ubywa w końcu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wkońcu hamulce czy płyn chłodniczy ? jak heble to popatrz na węże ściagnij maskownice o ile je masz pod furą i prześledz cały układ od początku ..

samo sie nie znajdzie to pierwsza rzecz jaką powinienes zrobić zanim zrobiłeś ten temat ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszpraszam chodzi o płyn HAMULCOWY pomyliłem się co do nazwy tematu. Pojadę do mechanika jutro i zobaczymy co on na to co do mokrej podłogi to najprawdopodniej jest to zwykła woda

Edytowane przez SA1YAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj temtu:

Mokry dywan strona kierowcy,lub parująca przednia szyba tam znajdziesz odnośnie wody w środku.

Co do hamulcowego to nic tylko znajdź prędko przeciek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszpraszam chodzi o płyn HAMULCOWY pomyliłem się co do nazwy tematu. Pojadę do mechanika jutro i zobaczymy co on na to co do mokrej podłogi to najprawdopodniej jest to zwykła woda

Jeśli Ci płunu chłodniczego nie ubywa to raczej masz niedrożne otwory odprowadzające wodę pod akumulatorem ..Sprawd czy tam nie stoi Ci woda jak pojeździsz po deszczu ..Albo to gorsze jesli płyn chłodniczy znika to nagrzewnica dziurawa i wymiana tylko na inną ..Ale to musisz zlokalizować ...No chyba ze masz nieszczelność gdzieś indziej i jak jeździsz po deszczu to wciska Ci wodę do środka ...

Tego nie lekceważ tylko demontuj dywaniki i wykładzinę i susz to bo jak sie za śmierdzi toooooo. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn chłodzący nie ubywa prawdopodobnie to będą zatkane odpływy jak kupiłem ten samochód to pod akumulatorem było pełno syfu i liści na dniach postaram się posprawdzać dziękuje za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...