Treść opublikowana przez Nowok
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Witam. Mam ten sam problem z wbijaniem 1 i 2 chciałem wymienic olej w skrzyni. Posiadam audi a4 b6 1,6 ALZ skrzynia manualna i niewiem jakim olejem moge zalac. Z góry dzieki za pomoc Pozdrawiam.
-
Błąd sondy lambda i katalizatora
Faktycznie mnie pomógł emulator. Zrobiłem ok 5000 km i na razie check się nie zapalił. Koszt u elektryka wraz z emulatorem 120 zł. Pozdrawiam
-
Problem z jednym dekorem.
Witam ostatnio zakladalem drewno do Mojego Audi A4 B6 i nie moge dopasowac elementu gdzie umiejscowiony jest włacznik swiateł. Jak ponizej na foto widac nie idzie równo z linia tego co jest na drzwiach, przeszkadza mi m.in ten plastik od zegarów. Moze o czyms zapomnialem? jakies pomysły? http://oi57.tinypic.com/30vm4qc.jpg
-
Podłokietnik...
Dzieki kolego. W google znalazlem jego post z ogloszeniem na forum i niestety sprzedany.
-
Podłokietnik...
ale to dawno temu widziales?
-
Podłokietnik...
Jak juz to bede szukał wlasnie Mojego koloru jednak ale dzieki za propozycje i za rade. Gdybys mial drewienko kompletne na sprzedaz to chetnie. Według was to swing ? http://www.directupload.net/file/d/3788/3xmc3f7c_jpg.htm
-
Podłokietnik...
Zdjecia wysłał mi na @ i napewno klapka jest do wyprania, trzeba dokupic równiez lape do tego aby zamocowac i tu pojawia sie Moje pytanie czy jeszcze o czyms musze pamietac? Np jakies sruby do przykrecenia tego wszystkiego? czy powinno byc to w komplecie razem z łapa?
-
Podłokietnik...
Jeden poszukałem ale niewem czy warto... http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-8e0-podlokietnik-kolor-swing-szary-i4733111511.html Co myslisz?
-
Podłokietnik...
Witam. Jak według was wyglądałby czarny podłokietnik do szarego wnetrza konkretnie ciemnoszary (swing) bo juz wkurza mnie szukanie własnie tego koloru a chce miec juz zamontowany Pozdrawiam