Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowok

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowok

  1. Witam. Mam ten sam problem z wbijaniem 1 i 2 chciałem wymienic olej w skrzyni. Posiadam audi a4 b6 1,6 ALZ skrzynia manualna i niewiem jakim olejem moge zalac. Z góry dzieki za pomoc Pozdrawiam.
  2. Faktycznie mnie pomógł emulator. Zrobiłem ok 5000 km i na razie check się nie zapalił. Koszt u elektryka wraz z emulatorem 120 zł. Pozdrawiam
  3. Witam ostatnio zakladalem drewno do Mojego Audi A4 B6 i nie moge dopasowac elementu gdzie umiejscowiony jest włacznik swiateł. Jak ponizej na foto widac nie idzie równo z linia tego co jest na drzwiach, przeszkadza mi m.in ten plastik od zegarów. Moze o czyms zapomnialem? jakies pomysły? http://oi57.tinypic.com/30vm4qc.jpg
  4. Nowok odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki kolego. W google znalazlem jego post z ogloszeniem na forum i niestety sprzedany.
  5. Nowok odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    ale to dawno temu widziales?
  6. Nowok odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Jak juz to bede szukał wlasnie Mojego koloru jednak ale dzieki za propozycje i za rade. Gdybys mial drewienko kompletne na sprzedaz to chetnie. Według was to swing ? http://www.directupload.net/file/d/3788/3xmc3f7c_jpg.htm
  7. Nowok odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Zdjecia wysłał mi na @ i napewno klapka jest do wyprania, trzeba dokupic równiez lape do tego aby zamocowac i tu pojawia sie Moje pytanie czy jeszcze o czyms musze pamietac? Np jakies sruby do przykrecenia tego wszystkiego? czy powinno byc to w komplecie razem z łapa?
  8. Nowok odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Jeden poszukałem ale niewem czy warto... http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-8e0-podlokietnik-kolor-swing-szary-i4733111511.html Co myslisz?
  9. Nowok opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Jak według was wyglądałby czarny podłokietnik do szarego wnetrza konkretnie ciemnoszary (swing) bo juz wkurza mnie szukanie własnie tego koloru a chce miec juz zamontowany Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.