Treść opublikowana przez Pojechali
-
Wymiana oleju i przegląd
Witam proszę o pomoc, informacje mam auto z 2017 roku audi a4b8 2.0 diesel wyskoczył mi komunikat wymiana oleju i przegląd, o jakim przeglądzie tu mowa? Bo auto było kupione w Niemczech w Komisie i w dowodzie na dwa lata jest wbity, po drugie czy muszę wymienić olej w silniku i olej w skrzyni biegów s tronic w serwisie??? Co wchodzi w skład przeglądu??? I czy usunę ten komunikat wtedy gdy nie będę w serwisie aso dokonywał zabiegu, czy z tego kosztorysu wynika ze muszę wymienić Tu i tu olej? I czy mogę robić poza ASO te wymiany
-
Wymiana oleju i przegląd
Witam proszę o pomoc, informacje mam auto z 2017 roku audi a4b8 2.0 diesel wyskoczył mi komunikat wymiana oleju i przegląd, o jakim przeglądzie tu mowa? Bo auto było kupione w Niemczech w Komisie i w dowodzie na dwa lata jest wbity, po drugie czy muszę wymienić olej w silniku i olej w skrzyni biegów s tronic w serwisie??? Co wchodzi w skład przeglądu??? I czy usunę ten komunikat wtedy gdy nie będę w serwisie aso dokonywał zabiegu, czy z tego kosztorysu wynika ze muszę wymienić Tu i tu olej? I czy mogę robić poza ASO te wymiany
-
mam uszkodzone wspomaganie , co dalej ?
witam wszystkich czytelnikow potrzebuje pomocy mam uszkodzana przekladnie kierowinicza i pompe wspomagania w audi a4 b5 i potrzebuje sprawnych czesci, niemma duzo kasy a wiec najlepiej nowe kupywac czy uzywane skad i cena prosze was o pomoc bo slyszalem ze na tym forum zalatwie wszystko samochod stoji u mechanika i wole sam zalatwic czesci niz zeby on zalatwial i niewiadomo ile bedzie chcial za to z gory dzieki i czekam na odp
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich czytelniko potrzebuje pomocy mam uszkodzana przekladnie kierowinicza i pompe wspomagania w audi a4 b5 i potrzebuje sprawnych czesci, niemma duzo kasy a wiec najlepiej nowe kupywac czy uzywane skad i cena prosze was o pomoc bo slyszalem ze na tym forum zalatwie wszystko samochod stoji u mechanika i wole sam zalatwic czesci niz zeby on zalatwial i niewiadomo ile bedzie chcial za to z gory dzieki i czekam na odp