Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pr0seba69

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkim. Bardzo prosiłbym o pomoc gdyż dzisiaj zauważyłem takie objawy jak szum, swist podczas ruszania lecz tylko podczas ruszania, na biegu jalowym tego nie slychac. Mam takie objawy jak Pan u gory w temacie, lecz chcialbym bardziej precyzyjna odpowiedz gdzie mam szukac problemu najlepiej ze zdjeciem bo niestety nie jestem za bardzo ogarem niestety nie mam mozliwosci teraz wymiany zuzytego jakiegos elementu i teraz moje pytanie czy moge tak jeszcze jezdzic przez miesiac czy sie nic nie stanie? Dziekuje bardzo za pomoc z diagnozowaniu z gory i Pozdrawiam
  2. Witam Mam o to taki głupi problem... Oczywiscie z mojej głupoty...Dzisiaj wymieniłem rozrzad z pompa i zabralem sie do skladnia wszystkiego. Problem nastapil przy czujniku temperatury cieczy u dołu chlodnicy po prawej stronie. Gdy go wyciagnalem zapomnialem jak on siedzial ;/ Ten czujnik jest 3 pinowy( po koleij ida kolory:czerwony,zółty i czarny). Teraz jest problem czy czerwony był u gorze jak wyjmowalem ta wtyczke czy czarny ;/ Ktoś ma jakis pomysł albo wie jak to ma siedziec ? z gory dziekuje ;p
  3. pr0seba69 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Nie wiem czy pisze w dobrym dziale. Moj problem polega na tym ze dzisiaj gdy wyszedłem z centrum handlowego zauważyłem na tylnym zderzaku taka nie miła niespodziankę...http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c3d08c04c76ea95.html oraz chciałbym od razu zając sie rdza bo po zime widze ze mi troche wyszla na przednich nadkolach zdj:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/454067552e3a8b87.html Chciałem się dowiedzieć po kolej jak to naprawić. Tylko wiem tyle, ze lakier,benzyna ekstrakcyjna i podkład mi będzie potrzebny wiec już to zakupiłem. Czy coś jeszcze? i jak ktoś by by mógł mi powiedzieć krok po kroku. Przyznam ze jestem amatorem w tych sprawach ;D z góry dziękuje
  4. Witam wszystkich pasjonatow audiiiii a4 . Nazywam sie Sebastian, pochodze z mazur(Gołdap).Posiadam od niedawna audi a4 b5 1.9 tdi 90 km. cale w serii. Mam nadzieje że czegos od was chłopaki bede mógł sie nauczyć ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.