Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzypul

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skrzypul

  1. nie pasuje to cały ten grill no ale to właścicielowi ma się podobać. Tez jestem zdania, że grill z S4 jest ładniejszy. Baaa nawet z A4 są fajniejsze od tego siateksa no ale to subiektywna opinia. Jakie masz tam zawieszenie? i czy z ADS? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  2. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też nad tym ubolewam. 3.0 tfsi potrafi wciągnąć zdrowe ilości paliwa. Nie pogardził bym zbiornikiem 120L [emoji14] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  3. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam KW V2 rewelacja jeśli chodzi o komfort i ciszę (tlumienie) tyle, że bez ADS płaciłem 6900 więc droga impreza. Ale w porownaniu do seryjnego zawieszenia S4 jest znacznie wygodniej o dziwo i dużo niżej ale bez przesady czyli wszystkie progi zwalniające przejeżdża. w porownaniu do seryjnego zawiasu A4 bedzie dużo twardziej ale nerek nie odbije a i uszy mniej stuków z drogi usłyszą. nastawy w 16 stopniowej regulacji licząc od najbardziej miękko (-) : tył prawie max miękko (2/16klik) przód lato 9klik zima max miękko 0 klik) na zimę +4cm do góry Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  4. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    da radę o ile producent gwintu ma w ofercie zawieszenie pod ADS. KW na pewno ma. Wtedy montaż P&P przy montażu gwintu z dodatkową regulacją twardości śmiało wierć otwory w kielichach amortyzatorów. Żadnych problemów z korozją a dostęp do regulacji bezcenny. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  5. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hohe znajomy w A3 montował takową (wmontowana w obudowe/podstawe lusterka) Zakupiona z aliexpress. Jakość obrazu zadowalająca w dzień i w nocy. Niestety po roku padła. Mimo wszystko świetna alternatywa dla tych "pudeł" bo nie ogranicza miejsca i jest praktycznie niewidoczna więc i amatorów cudzego sprzętu kusić nie będzie. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  6. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie jakie ET przy feldze 9.5 cala? w planie dwudziestki ale w wersji street czyli bez obcierek o wewnętrzne plastiki Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  7. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie wiem czy rysunek coś pomoże. próbowałem odróżnić ale bezskutecznie. Być może są takie same?... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  8. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    armytrixx robi w huy głośne wydechy. Podobnie IPE. Fajnie się tego słucha na filmikach ale wydać równowartość bidnej B8 by mieć w aucie wydech brzmiący jak rura od trzepaka za 5zł/mb to juz nie koniecznie [emoji6] Dużo się nasluchalem na zywo IPE, Armytrixxa, Akrapa.... No fajnie to slychać z kilku kilometrów i bebenki zatyka ale... hmmmm Generalnie bardzo dobre jakosciowo wydechy ale na dłuższą metę irytujące. Jak chcesz mieć "metkę" to bierz. Tańsze a też świetnie brzmiace zrobi Ci pomorskie RCP albo klasyk gatunku: MG motorsport. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  9. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam fotele elektryczne, kupiony moduł, boczek drzwi i golem niebawem będzie mi montować pamięć. potrzebny mi panel sterowania fotela lewego bo w nim są krańcówki. Jak nie potrzebujesz pamięci to możemy zrobić dila Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  10. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a gdzie w B8 jest czerń? co ponajwyzej ciemna szarość. Diabeł tkwi w szczegółach. A komu szczegóły zbędne montuje szpojlery z Tesco czy innego tuningkingz... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  11. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w poprzednich autach miałem Czerń piano z chromem i w B8 też to zestawienie łącznie z reflektorami chodzi mi po głowie... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  12. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jedyne sensowne malowanie tych reflektorów to wnętrze w piano black z zachowaniem wszystkich chromowanych elementów. Do zrobienia ale cena.... dlatego najprościej zachlastać wszystko w matową czerń i efekt jaki jest taki widać... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  13. Montuj te z SQ5 dobrze się sprawdzają w pomodzonych S4 i są w calkiem sensownej cenie. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  14. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Marcin czujniki PDC są takie same czy jakieś różnice przy zmianie na polift? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  15. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    inhosik S4 na tarczy 345mm przód w mieście podczas hamowania "na wprost" i lekkiej korekcji kierownicą potrafi rzucić lekko tyłem. Więc ten EBV działa ale nie jest to do końca przemyślana konstrukcja. przy hamowaniu w łukach o dziwo układ hamuje tak jak powinien. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  16. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lumber, daj spokój z tym szajsem. Nie wieśniacz auta. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  17. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mnie tej drugiej strefy brakuje bo lubię chłód w aucie. Moja 2.5 letnia córa już nie bardzo. Więc jak juz się mentalnie zdecydowałem doposazyc to pociagniecie tunelu z kratkami nawiewow na tył nie jest dodatkowo ciężkim modem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  18. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie. Jestem niereformowalny szukam jeszcze kiery ściętej polift z dużymi łopatkami stronic i ubogimi przyciskami multi ale wszystko w swoim czasie. Tematu auta nie mam póki co.... Obijam się a mody cały czas postępują a i garaż już zapchany kolejnymi jak pamięć foteli i lusterek, full led, side assist, tempomat na poliftowych manetkach i już się rozglądam za zmianą mmi 3g na 3g sim. ehhhh.... pójdę z torbami przez to auto. I racja! eSa z 1strefowową klimą to herezja Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  19. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z samym klimatronikiem to w zasadzie tylko kodowanie powinno załatwić sprawę. Mnie czeka prucie całego wnętrza, sporo kodowania, zapewne trochę kostek do zmiany bo mam climatronic 1 strefowy. Zakupiłem niedawno od mumena cały zestaw 3strefy polift do przedlifta i niebawem czas będzie się zabrać za rozbieranie eski. Jedno jest pewne: Łatwo nie będzie ale mod do zrobienia [emoji6] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  20. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ściętą z łopatkami i poduchą chętnie bym przytulił. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  21. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie przymierzam się do zmiany bixów przedliftowych na bixy skrętne przedliftowe. Jest możliwość zamontowania większej soczewki do skrętnego bixa? zależy mi nie tylko na skręcie soczewki ale i przede wszystkim na możliwie najlepszym oświetleniu drogi. Żarnik będzie siedział Osram CBI D3S 5300K bo jego barwa i moc świecenia jest sprawdzona i daje radę ale sam zarnik rady nie da jak odblysnik, klosz i soczewka będą zajechane [emoji14] Macie kogoś godnego polecenia do kogo mógłbym oddać skrętne używane bixy by mi ogarnął temat na tip top? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  22. i/lub zgonem serducha. Dlatego też jestem ciekaw jak tam życie tej Gregorowej eSki bo od dawna cisza w intetnetach... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  23. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    daj ją ciutkę wyżej. U siebie mam naklejkę rej. dość nisko na szybie a prawe ramie podniesione do góry. W momencie załączenia trybu automatycznego, wycieraczki lekko unoszą się do góry i idealnie przyslaniają naklejkę homologacyjną. Przyjdzie zima, tablica rej. zabije się śniegiem i nie będzie do kogo wysłać fotek z fotoradarów.... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  24. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moduł AFS: 8H0 907 357 A, B lub C wtyczka do modułu AFS: 7M3 972 726A Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  25. Jak tam eSa? Jeździ/padła/modzi się? Dawno nic nie pisałeś... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.