Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzypul

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skrzypul

  1. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    TROOPowcy, przyciski od pamięci fotela(te w lewym boczku kierowcy) są takie same w przedlifcie i polifcie czy w polifcie są z satynowymi/chromowanymi wykończeniami jak przyciski szyb? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  2. możecie zrobić zdjęcie jak i gdzie ta palemka się wyświetla? W opcji czasu mam włączony Radio Clock ale czasu nie synchronizuje. Spróbuje odpiąć akumulator. Może pomoże
  3. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w sprawie drgania kierownicy przy 120-140km/h miałem na dystansie delikatny luz (piasta-dystans) zamówiłem w dystomie dystanse z otworem centrującym 66.3 Weszło mega ciasno, luzow zero na kole. Zawieszenie na tip top ogarnięte, koła proste, wyważone a drgania wciąż są.... Po weekendzie sprawdzę maglownicę. Jak tam będzie OK to zostanie wał napędowy bo szczerze nic już mi innego do głowy nie przychodzi Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  4. dobrze, że od razu się zdecydowałeś na dodatkowe chłodzenie. Moc mocą ale w upalne dni jeździsz bez stresu:) Teraz eSka jeździ jak powinna Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  5. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zapytam tutaj: Quattro avant. Opony, felgi takie same na obu osiach. Opony nowe, zawieszenie bez luzow nowe. Drgania budy podczas skrętów mocniejszych np. wyjeżdżając z parkingu. Czuje te drgania na fotelu i kierownicy. Znajomi twierdzą, że to napęd pręży. Jakoś w to nie chce mi się wierzyć. Czy dwumas mógłby takie objawy dawać? Ma ktoś podobny objaw? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  6. Pewnie najwygodniej byłoby się spotkać na Łódzkich Spotach Audi ale nie widzę przeszkód do spota B8 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  7. skrzypul odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na początek witam szanowne grono Troop'erów Mam ten sam problem. Wymienione wszystkie wahacze, amorki, sprężyny, wyważone koła, nowe opony, wyważony wał a ta Ku*wa dalej trzęsie budą. Najbardziej wyczuwalne przy 120KM/H dzięki za podpowiedź. Wywale dystanse i sprawdzę czy to one są winowajcami. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  8. w końcu trafiłem na Twój temat. A4 robi piorunujące wrażenie, jeszcze większe na żywo [emoji106] Lotka RS4 w dieslu S-Line może nie do końca mój gust ale ważne, że Tobie się podoba i co najważniejsze: w tym projekcie absolutnie "siary nie ma" Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  9. skrzypul odpowiedział(a) na polanski temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Ładna sztuka. Gratuluję zakupu. Będziesz coś doposażać czy zostaje w serii poza oczywiście wizytą u Grześka? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  10. nie przesadzajmy. To nie prom kosmiczny [emoji38] nigdy nie miałem problemu z rdzewiejącymi kielichami w poprzednich autach. Nie wiem skąd to uprzedzenie do ruszania ocynku. Wystarczy dobrze zabezpieczyć te 5mm nawiertu i po kłopocie. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  11. problem częściowo rozwiązany. Z przodu zrobione dwa nawierty pod regulację twardości. Z tyłu niestety dostępu do górnej części amortyzatora brak więc aby zmienić twardość amortyzatora trzeba wyjąć cały amortyzator. KW się w tej kwestii nie postarali. Bilstein B16 ma regulacje twardości w dolnej części amorka i jest to zdecydowanie wygodniejsze. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  12. coraz lepiej Ci idzie z tą S5 :thumbright: Jak pęknie 600 to wsiadam i jadę do Ciebie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  13. Hej, Zamówiłem do swojej B8 gwint KW V2 Wszystko spoko, ale żeby wyregulować twardość trzeba za każdym razem zdjąć amorki by kluczem zmienić charakterystykę odbicia. W naszych B8 nie ma dostępu do górnych śrub amortyzatorów i do poduszek amora pod maską (jest tam poprostu kawał blachy) Przerabiał ktoś punkty mocowania amorków by była do nich swobodna regulacja? Bo tak szczerze mówiąc troche się obawiam wejścia w budę ze szlifierką [emoji6]
  14. Mam stage 2 na małym kółku kompresora. 450KM 520NM Jest dobrze ale w upalne dni słabo z mocą. Po montażu coolera wodnego np. od APR i podmiance katalizatorów na luźniejsze auto jeszcze lepiej będzie reagować na gaz i nie będzie się tak mocno gotować. Jest to jednak ciężka krowa i te +30KM i +50NM dobrze daje się wyczuć. Może na przyspieszeniu do 100 zbytniej różnicy nie ma między stage2 a 3 ale w ruchu codziennym znacznie żwawsze się zrobi. Jak masz czas na dobywanie gratów to szukaj coolera. pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  15. gregor, a masz odblokowany LC i lewą nogę? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  16. gratuluje zakupu. Też miesiąc temu kupiłem S4 avant tyle, że białą w panoramie. Klimatronic to nie problem. Części i warsztatów które przełożą nagrzewnice i zamontują 3 strefowy jest dosyć sporo. Rób stage3 bo stage2 nie jedzie zbyt specjalnie. Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  17. Witam wszystkich Byłem szczęśliwym posiadaczem niebieskiej S3 8L BAM z 2002r. Autko sprzedane Teraz z pomocą Waszego klubu chciałbym znaleźć jakąś piękną Be siódemkę 2.0TQ w S-line Mam nadzieję, że uda mi się spełnić kolejne motoryzacyjne marzenie Pozdrawiam Michał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.