Treść opublikowana przez d3e
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Okazało się jednak ze turbina już całkiem kończyła żywot klapka od DV była cały czas otwarta na 0.5cm z powodu luzu stad tak słabo dmuchała od dołu. i tego była tez wina spadających za nisko obrotów po dodaniu gazu i odpuszczeniu. Dodaje logi po wymianie turbiny. Co sadzicie? Od dołu trochę przeładowuje ale później już w miarę ok. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Butle mam prawidłowo wstawiona tzn: zawór od strony zderzaka jest. Wtryski hana 2001 zielone. Popróbuje jeszcze z tą mapa gazu powalczyć jeszcze. Takie pytanie mam jeszcze podczas wrzucania na luz przed skrzyżowaniem lub tak jak jadę na wyższych obrotach i wrzucę na luz to obroty potrafią tak nisko spaść że nie raz potrafi zgasnąć jakby za późno podwyższy obroty macie jakiś pomysł czego to może być wina? Dzieje się to na benzynie i gazie po usunięciu korekt też tak samo. Błędów brak. Dzięki
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Dopiero się uczę co do gazu. Próbuje sam pokombinować trochę. Gazowników w okolicy mam fatalnych ustawia gaz mówią ze tak ma być a się jeździć nie da a jak wrócę tłumacze ze cos jest nie tak ze gazem śmierdzi szarpie po vagu widać ze ostro przelewa go to ręce rozkładają i nic zrobić nie chcą. Sam trochę właśnie ustawiłem już jeździć się da i dlatego właśnie moje pytanie było jak logi wyglądają. Czyli najlepiej przy normalnej jeździe żeby korekty chwilowe nie przekraczały np.5% tak? Co do spadku ciśnienia gazu czy może mieć jeszcze wpływ to ze podłączenie reduktora ze zbiornikiem mam miedzią 6mm za mały przekrój czy raczej nie ma nic do rzeczy. Jeżeli szukać drugiego reduktora jaki byś polecił?
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Gaz do regulacji to znaczy? za bogato za ubogo przy jakimś obciążeniu? co do jazdy to zbiera się przyzwoicie od 3tys przyczepność gubi na pierwszym biegu. Przy większych prędkościach bezproblemowo przyspiesza. Pracować tez dobrze nie szarpie. Ciśnienie na reduktorze takie duże mniej już ustawić się nie da śruba się wykręca. Wąskiego gardła co masz na myśli?
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Dodaje logi po skasowaniu błędów i korekt: Pierwszy na benzynie, drugi na gazie przy normalnej jeździe Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Tak turbo późno wstaje możliwe że się kończy lub jakieś pęknięcie jest. Zrobiłem około 180tys km odkąd mam samochód i nic przy turbo nie robiłem nie wiadomo ile wcześniej jeszcze jeździło. Zrobię jutro jeszcze logi z normalnej jazdy z korektami i podeślę.
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
pierwsze logi na bp drugie na lpg zapomniałem dodać
-
Audi A4 B5 1.8t APU logi po nowej mapie lpg
Witam. Co sadzicie o logach? miałem problem z parownikiem po dodaniu gaz do dechy przełączał na benzynę. Po wyczyszczeniu parownika sporo syfu było w sprężynkach miedzianych jest już w miarę dobrze trochę niepokoi mnie spadek ciśnienia na parowniku z 1.6 na 1.1 zrobiłem nowe mapy lpg i korekty co myślicie? Audi a4 b5 1.8t APU gaz agis wtryski hana 2001 po przebiegu ok 5 tys. parownik zavoli zeta s przebieg okolo 30 tys. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Brak mocy na niższych obrotach A4 b5 1.8t APU LPG
Jeszcze wcześniejsze logi. http://vaglogi.pl/log-115_118_005_0Z6gH.html Czy może być wina np: zapchanego kata?
-
Brak mocy na niższych obrotach A4 b5 1.8t APU LPG
Dodaje logi wczeaniejsze jak wszystko było wydaje mi się że dobrze. Czy może być jeszcze czegoś wina tak wolnego wstawania turbo? http://vaglogi.pl/log-002_115_006_8NNT4d.html
-
Brak mocy na niższych obrotach A4 b5 1.8t APU LPG
Witam mam taki problem od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy w swoim Audi głownie na niższych obrotach. Sprawdzony został dolot jest szczelny, zawór n75 sprawdzony cyka, gruszka po podaniu ciśnienia strzykawka chodzi dobrze bez zaciec, zamiast dv mam blow-off tez szczelny. Samochód posiadam 8 lat i około 180 tysięcy przejechałem nie było z nim żadnych problemow wcześniej. Czyżby koniec turbo? Podaje logi sorry ze takie marne na szybko robiłem. Pozdrawiam http://vaglogi.pl/log-115_002_006_6W9Is.html http://vaglogi.pl/log-115_002_006_cdOsAi0.html Po odłączeniu gruszki od n75 http://vaglogi.pl/log-115_006_002_2F8JsSa.html