Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dominpol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tego to nie wiedziałem . Reduktor znajduje się( w tym modelu )W fitrze paliwa czyli został wymieniony . Jak założę nowy przewód to autem przez jakiś czas mogę normalnie jeździć ( póki wąż nie pęknie )
  2. Ale czy to jest możliwe żeby ta mała pompka (nawet jeśli byłby zapchany przewód )rozerwala wąż ? Przecież ona tylko jest w stanie wygenerować ciśnienie rzędu 4 bar to po pierwsze a po drugie skoro by był przewód zapchany to silnik by miał problemy z pracą a takiego czegoś nie zauważyłem
  3. Tylko trochę to dziwne jeżeli ja przejechałem już autem ponad 60 tyś i nigdy nie było z tym problemu a samochód ma już 298 tyś przebiegu . Musi być jakaś przyczyna :/
  4. Witam , od miesiąca borykam się z problemem tego typu. Wymieniłem już chyba z 15 razy różnych przewodów paliwowych , które łączą pompę paliwa w zbiorniku z wyjściem na zewnątrz . Niestety za każdym razem po przejechaniu kilku kilometrów auto gaśnie i przewód znów się rozrywa. Zdesperowany tym faktem postanowiłem kupić cała oryginalna pompę ( wytrzymała 3 dni ) niestety nadal to samo . W sobotę wymieniłem filtr paliwa i przewód jednowarstwowy , który rzekomo jest przeznaczony do benzyny jak i biodiesla. Niestety dzisiaj auto znów nie odpaliło:( . Miał juz ktoś podobny przypadek ? Wiecie może co może być przyczyną ? :/
  5. Dzieki , chciałem stare wykręcić ale tak mocno trzymają ze w ogóle zwątpiłem czy aky napewno sa wkręcane
  6. dominpol odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Póki co żaden błąd mi nie wywala , może była to wina jakiejś głupiej opaski , która odciągnalem . Dzisiaj jadę trochę dalej to zobaczymy co się podzieje
  7. dominpol odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    No niby nie ale tak sobie po weżykach szedłem i każdego po kolei wyciągnąłem coś tam słyszałem żeby powietrza w pompowac ale bałem się żeby tych wszystkich zaworów nie rozwalić
  8. dominpol odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Kurde cały dolot miałem w drobny mak rozebrane dzięki za info
  9. dominpol odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    A uszkodzona dv'ka może być przyczyną ze auto kolo 4 tys obrotów daje odczucie jakby troszkę ciągnął i co chwilę po puszczał ?
  10. Radko gdzie dorwales te gniazda ? Szukałem jakiś czas temu i nigdzie nie mogłem ich dostać
  11. dominpol odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    U mnie pompa sai wydawała taki głośny dźwięk krótko przed jej zgonem
  12. dominpol odpowiedział(a) na dominpol temat w 1.8T
    Dzięki wielkie
  13. dominpol opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam ,orientuje się ktoś czy tzw dv'ka do tego silnika jest taka sama jak do 150/163 konnych motorów ? zna ktoś numer katalogowy części ? Pozdro
  14. dominpol odpowiedział(a) na dominpol temat w 1.8T
    Dzięki lukasz za linka rozwiał moje wątpliwości dopóki nie rozebralem kolektora . Wydaje mi się ze cieknie z tych plastikowych gniazd co są w kręcone /w klejone w kolektor ...;( da się coś z tym zrobic ? Próbowałem to odkręcić ale nie idzie a na siłę nie chce szarpać ...
  15. dominpol opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam ,musze ściągnąć kolektor ssacy w moim aucie i teraz mam takie pytanie . W kolektorze są (chyba ) kostki do podłączenia wtryskow i bardzo mocno z nich cieknie . Idzie to jakoś naprawić ? Wymieniał ktoś ? \\dla sprecyzowania problemu wrzucam zdjecia : pomozcie ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.