-
[B5 ADR] Problem z wskazówką paliwa po podłączeniu vaga... pomocy
Wiem wiem tez sie z siebie smieje;P naszczescie juz sobie poradzilem poprostu wartosc adaptacji zmienilem na 0 a powinno byc 128 hehe
-
[B5 ADR] Problem z wskazówką paliwa po podłączeniu vaga... pomocy
Witam mam pewien problem, wsumie to moja glupota ale coz czlowiek uczy sie na bledach, mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi pomóc a mianowicie: Dzis poszedlem do autka zeby pobawic sie troszke vagiem i jak juz skoczylem to okazalo sie ze wskazowka paliwa jest calkiem na 0 nawet ponizej zera a wczesniej bylo wszystko oka wiec musialm cos namieszac w kodowaniu i niestety nie wiem jak mam to odwrócic... Jesli mozecie to pomóżcie bo juz mnie to do szalu doprowadza... lubie wiedziec ile jest paliwa w baku... Prosze o szybka odpowiedz...
-
[B5 ADR] Dziwny stukot klimy...
No wlasnie wiec bede musial sie udac do innego serwisu klimy i zobaczymy co mi powiedza ... Z gory wielkie dzieki za zainteresowanie sie moim wątkiem Jak dojde do tego co to jest i ile kosztuje "kosztowala" naprawa to napisze wiadomosc zeby inni mieli latwiej
-
[B5 ADR] Dziwny stukot klimy...
Bylem juz w firmie gdzie sie zajmuja klima ale oni nawet nie otwozyli maski, opowiedzialem co sie dzieje z autkiem a oni mi powiedzieli ze to sprezarka klimy i tak wymiana 200zl sprezarka po regeneracji 800zl cos tam jeszcze i napelnienie okolo 150zlrazem zmieszcze sie w 1300zl spory wydatek na moje oszczednosci... Takie sa ceny czy poprostu chca mnie naciagnac, co sadzicie o tym a moze wie ktos gdzie bedzie taniej w okolicach Gliwic?? Albo poleci mi jakiegos dobrego mechanika
-
[B5 ADR] Dziwny stukot klimy...
Tak chlodzi i do dosc dobrze mozna nawet powiedziec ze bardzo dobrze ale nie chce tak jezdzic na wlaczonej bo kit wie co sie tam moze dalej stac... Mozna gdzies zregenerowac taka sprezarke??
-
[B5 ADR] Dziwny stukot klimy...
Witam wszystkich mam pewien problem mianowicie gdy odpale autko nic nie szarpie nie stuka, problem zaczyna się gdy włącze klime, zaczyna narywac silnikiem, trzasc calym autem i dziwny stukot pod maska... Dodam jeszcze ze strasznie traci moc... Jak wylacze klime to wszystko wraca do normy czyli wszystko chodzi gladko jak powinno... Co to moze byc? Bardzo prosze o pomoc...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkiech...
zejdzon
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta