marcins1991

1. tak, wału korbowego
  2. marcins1991

Uszczelniacz na wale

1,6 ANA Zauważylem przeciek oleju na wale. Ile moze kosztowac uszczelnienie tego miejsca? Co moze sie stac jesli oleję naprawe?
  3. Witam. Prosze o propozycje na zestaw rozrzadu a4 b5 '00 1.6 ANA wraz z pompa wody. Prosze uwzglednic koszt wysylki. Pozdrawiam. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  4. Witam. Prosze o propozycje pelnego zestawu rozrzadu (wraz z pompa wody) dla audi a4 b5 '00 1.6 ANA. Pozdrawiam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  5. marcins1991

Malowanko

Ile moze kosztowac malowanko tylnego zderzaka w a4 b5 '00? Zderzak nie jest uszkodzony tylko ma ubytki lakieru. Prosze o pomoc. Pozdrawiam. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  6. Potrzebuję zestawu rozrzadu wraz z pompa wody w przyzwoitej cenie. A4 '00 1.6 ANA
  7. Mam radio chorus z walnietym wyswietlaczem. Nie moge go rozkodowac bo nic nie widac. Kod radia to 0702. Moglby ktos napisac łopatologicznie co naciskac po kolei?
  8. Witam szanownych forumowiczów, dziś podczas jazdy zauważyłem coś dziwnego-radio chorus przestało grać, włączyły się kontrolki od EPC i Air Bag, a obrotomierz i prędkościomierz wskazywały zero, światła długie działały normalnie, dmuchawa również, zjechałem na pobocze, zgasiłem silnik, lecz przy próbie uruchomienia rozrusznik nawet nie zakręcił, postałem tak kilka minut na tym poboczu, po czym wyjąłem kluczyk ze stacyjki, włożyłem go ponownie i wtedy silnik zaskoczył pojechałem do pracy (ok.15 km) i na miejscu okazało się, że klapa bagażnika jest zamknięta, otworzyła się dopiero gdy zamknąłem i o tworzyłem cały samochód jeszcze raz z kluczyka wieczorem kiedy wracałem do domu wszystko wydawałoby się działać poprawnie, jedynie radio nie działa, tzn jak włączam to na wyświetlaczu cos się pojawia, ale muzyka nie gra, no i światła wyraźnie przygasają przy upuszczaniu i podnoszeniu szyby... co może być nie tak?