maciek24

1201 wyświetleń profilu

Osiągnięcia maciek24

Reputacja

1. na fb jest- Ziemowit Rachwał, tutaj niewiem ,a dużo jest rozkręcania aby dostać się i przeczyścić go ?
  2. witam, ogarnolem temat sam ,nic trudnego ,rns-e śmiga, temat lasera też mam problem nie czyta mi dvd z mapami ,znam gościa z Kraśnika który takie radia naprawia ,umnie chyba wymiana lasera powiedział ,cena 250 zł ze wszystkim ,ja z lublina nie jestem mam 60 km do Lublina od strony Lublin- Żyrzyn-Pulawy
  3. czy do rns e i dobrego odbioru radia stacji jest potrzrbny wzmacniacz antenowy ???
  4. trochę bylo namieszane w tych kablach zezba czyjaś, wszystko gra i podswietla nawet :)) tylko mi radio nie gra brak anteny ,jaka ta przejściówka ma byc do rns-e jakas Fakra czy jakos???
  5. a i jeszcze mi nie wyswietla z radia na fisie
  6. kupilem przejsciowke tzw. adapter do rns-e ,gra tylko mp3
  7. miałem oryginalne radio concert 2 wszystko 1 din ,przerobilrm konsole z koszem na 2 din zamontowałem rns-e i teraz nie odbiera mi radio bo niewiem jaką antene zamowic zeby pasowala wejsciem ,i jeszcze jedno nie podswietla mi przyciskow ,co trzeba zrobic ,??
  8. a jaką mają moc wyjsciowa concert2 i rns-e ?4x??
  9. ja posiadalem concert 2 grało bardxo dobrze,teraz zmieniam na rns-e tylko musze poczekac na pare gratów do tego radia,jak myslicie ktore brandzie lepiej grać muzyke , chodzi mi o dźwięk i moc ,????
  10. tarcze i klocki w dobrym stanie ,niedlugo sprawdze z tym samoregulatorem
  11. kupie od kogos z woj.lubelskiego kosz2 din pod radio i klimatronic z grz.siedzeniami ,wszystko od b6
  12. czy w a 4 b6 sedan da sie podciagnac linke od hamulca recznego bo umnie jest troszkę za slaby
  13. zalozylem eibach pro- kit -30 , i wraz troche za wysoko stoi