-
Kto z Lubelskiego zamontuje rns-e z1 din na 2
na fb jest- Ziemowit Rachwał, tutaj niewiem ,a dużo jest rozkręcania aby dostać się i przeczyścić go ?
-
Kto z Lubelskiego zamontuje rns-e z1 din na 2
witam, ogarnolem temat sam ,nic trudnego ,rns-e śmiga, temat lasera też mam problem nie czyta mi dvd z mapami ,znam gościa z Kraśnika który takie radia naprawia ,umnie chyba wymiana lasera powiedział ,cena 250 zł ze wszystkim ,ja z lublina nie jestem mam 60 km do Lublina od strony Lublin- Żyrzyn-Pulawy
-
rns-e wzmacniscz antenowy???
czy do rns e i dobrego odbioru radia stacji jest potrzrbny wzmacniacz antenowy ???
-
RNS-e jaka antena ? nie podsw.przyciskow
trochę bylo namieszane w tych kablach zezba czyjaś, wszystko gra i podswietla nawet :)) tylko mi radio nie gra brak anteny ,jaka ta przejściówka ma byc do rns-e jakas Fakra czy jakos???
-
RNS-e jaka antena ? nie podsw.przyciskow
a i jeszcze mi nie wyswietla z radia na fisie
-
RNS-e jaka antena ? nie podsw.przyciskow
kupilem przejsciowke tzw. adapter do rns-e ,gra tylko mp3
-
RNS-e jaka antena ? nie podsw.przyciskow
miałem oryginalne radio concert 2 wszystko 1 din ,przerobilrm konsole z koszem na 2 din zamontowałem rns-e i teraz nie odbiera mi radio bo niewiem jaką antene zamowic zeby pasowala wejsciem ,i jeszcze jedno nie podswietla mi przyciskow ,co trzeba zrobic ,??
-
[ALL B7] Jakie radio wybrać?
a jaką mają moc wyjsciowa concert2 i rns-e ?4x??
-
[ALL B7] Jakie radio wybrać?
ja posiadalem concert 2 grało bardxo dobrze,teraz zmieniam na rns-e tylko musze poczekac na pare gratów do tego radia,jak myslicie ktore brandzie lepiej grać muzyke , chodzi mi o dźwięk i moc ,????
-
Czy da sie podciągnąć hamulec reczny a4 b6 sedan
tarcze i klocki w dobrym stanie ,niedlugo sprawdze z tym samoregulatorem
-
Lubelskie kupie-kosz2din ,klimatronic 2din z grz.siedzenia wszystko z b6
kupie od kogos z woj.lubelskiego kosz2 din pod radio i klimatronic z grz.siedzeniami ,wszystko od b6
-
Czy da sie podciągnąć hamulec reczny a4 b6 sedan
czy w a 4 b6 sedan da sie podciagnac linke od hamulca recznego bo umnie jest troszkę za slaby
-
a4b6-1be 18r chce dobre-30 jakie sprezyny??
zalozylem eibach pro- kit -30 , i wraz troche za wysoko stoi
-
audi a3 8l kostka od regulacji swiatel
czy posiada ktos ta kostke od regulacji swiatej ,2 sztuki
-
Kto z Lubelskiego zamontuje rns-e z1 din na 2
dzieki