-
Luz podczasz jazdy na prosto
W jakiej kwocie sie zamknąłes z robocizna?
-
Luz podczasz jazdy na prosto
Też tak mam w moim audi, auto jakby plywalo po drodze. Nie można stracić koncentracji bo zaraz jest sie na drugim pasie. Byłem na trzepakach i wszystko ok. Nie ma się pełnej kontroli na autem, ciągle kontra lewo prawo
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Zależy co klękło. Najdroższy jest wałek.
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
A więc, auto odebrane. Wałek,wszystkie szklanki,filtry, olej,czyszczenie miski z opiłkow plus robocizna ok 2k. Efekt-Efekt-dudnienie ustalo. Koszt spory ale pomogło
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Odstawiłem właśnie autko do mechaniora, diagnoza wytarty wałek i szklanki sie posypały. W tym tygodniu mam odebrać więc mam nadzieję że problem ustanie.
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze od razu po odpaleniu dudni, po nagrzaniu do 90C dudnienie ustaje i słychać normalne klekotanie tdi
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Ok dobrze wiedzieć, a wytłumaczy mi ktoś dlaczego na rozgrzanym silniku chodzi inaczej czyli nie dudni w ogóle A na zimnym dudni i to strasznie
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Kiedyś próbowałem dojść skąd dochodzi to dudnienie i wyszło mi ze z filtra powietrza puf puf puf puf było słychać. A jak to jest z tym wałkiem? Kupie ori czy tylko zamiennik
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Czyli nietania naprawa, ale wytlumaczcie mi jedno dlaczego na rozgrzanym silniku nie dudni w ogole?
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Nasuwa się komuś możliwa przyczyna?
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
Fakt już powinien dzialac
-
Silne dudnienie na zimnym silniku (film)
1.9 tdi b7 2006 Nadmieniam ze na rozgrzanym silniku nie występuje to dudnienie.
-
dźwięk plastiku
Sugerujesz padający magiel? Wydaje mi się że to łożysko...bądź ta guma
-
dźwięk plastiku
Ja mam identyczny problem jak na filmiku kolegi Feyro... Panowie czy mozna sobie z tym poradzic bez sciagania kiery? Nigdy nie sciagalem kierownicy, i nie ukrywam ze sie cykam...
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
A mi Koledzy skrzypi przedni fotel kierowcy przy hamowaniu... mega wkur....
demen87
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta