Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AudiRama

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jak ktos jest sztywniakiem i lubi poprawiac ludzi to moze tak dla mnie bylaby wazniejsza informacja "gdzie szukac" czyli nie pod siedziskiem tylko w bagazniku.
  2. OKI Tracer, jestem Ci zobowiazany! Co prawda pod tyłkiem nie było pompki, ale cos mnie tknelo i rozprulem dzis caly bagaznik i tada! pompka paliwa jest jak wół w podłodze bagażnika, to ona była przyczyną zapowietrzania, autko jeździ jak lala jak , pozdrawiam
  3. Nie ma pompki w baku. Sprawdzilem
  4. witam, mam zapowietrzony układ, silnik odpala tylko na samostart, po niecałej minucie gaśnie. filtr paliwa i zaworek wymieniłem, wsadziłem na razie przezroczyste przewody, mozecie cos poradzic? czy przy baku jest jakiś jeszcze dodatkowy filtr który może być zapchany? bo z tego co sie dowiedzialem nie ma juz w baku pompki paliwa. pompe tandemowa tez wymienilem.
  5. http://vaglogi.pl/log-023_pK363A9.html
  6. AudiRama opublikował(a) temat w 1.9TDI
  7. AudiRama zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. koledzy temat ogarniety, awaria nie miala akurat nic wspolnego z bebeinkiem stacyjki, musial byc zbieg okolicznosci kopulka na filtrze paliwa byla peknieta i zapowietrzala uklad paliwowy powodujac powrot paliwa do baku, stad problem z odpaleniem
  9. musze pojsc sprawdzic a jesli nie przygasają to ew gdzie szukać przyczyny? lub jesli przygasają tez
  10. po przekręceniu stacyjki lampka od immo gasnie, wymieniany byl tylko sam bębenek pomocy!
  11. witam, mam problem jak w temacie, bebenek w stacyjce byl uszkodzony ale po wymianie juz silnik nie odpala - rozrusznik kreci - kontrolki sie swieca - zalapa na pych i na samostart - jak juz zapali to chodzi normalnie, ladnie, trzyma obroty, przyspiesza - wszystko inne w aucie dziala stawiam ze moze ktorys przekaznik sie uszkodzil gdy stacyjka padla, tylko ktory? mam do dyspozycji takiego samego a4 b5 AFN ok kolegi, moge cos popodmieniac, prosze nakierujcie mnie od czego zaczac, juz mi rece opadaja pozdrawiam
  12. koledzy, podpowie ktos jak sie zabrac za dekor deski rozdzielczej od B5? szukam na forum od godziny i nie moge znalezc, z tego co patrze to chyba trzeba cala deske rozdzielcza zwalac? pozdrawiam
  13. dzieki sprobuje podzialac, chyba bedzie trzeba boczek poswiecic koledzy dzieki za pomoc, udalo mi sie zdjac gorna czesc boczka z rynienki i jednak okazalo sie ze mechanizm jest w porzadku, mocne szarpniecie nie pomoglo w otwarciu, dopiero super mocne kilkukrotne szarpniecie otworzylo drzwi (auto stalo kilka tygodni nie otwierane, stad pewnie zakleszczyly sie drzwi)
  14. "wężyk od centralnego", brzmi ciekawie jest gdzies opis jak do niego sie dostac? znaczy grzybek od centrala sie podnosi
  15. Bediks, to sa drzwi kierowcy, chodzi o to jak je otworzyc (???) dzis sprobuje z ta metalowa listwa pogmerac jak radzi jacek70. ale np w fordach mondeo i volvo V70 w srodku na mechanizm klamki daja taka oslone z blachy zeby wlasnie nikt tego tak latwo nie otworzyl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.