Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 B5] nie moge otworzyc drzwi ani zzewnatrz ani od srodka...


AudiRama

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam moje audi od niedawna, mam taki problem jak w temacie (nie moge otworzyc drzwi ani zzewnatrz ani od srodka), ciagne za klamke i nic, zewnetrzna i wewnetrzna to samo.

wczesneij dzialalo bez problemu

czy jest jakas metoda by otwrzyc mimo wszystko drrzwi by sie dostac do mechanzmu? z tego co widze to zamkniete drzwi przykrywaja srubki bez ktorych odkrecenia nie da sie zdjac tapicerki..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko sprawne to tak. Kiedyś w B5 przez pomyłkę przesunąłem rygiel i klapa. Myślałem że z zewnątrz otworzę, a tu lipa,nic. Pomogła metalowa listwa wysunięta pomiędzy szybę a uszczelkę (jak na filmach tylko o wiele dłużej). Otwarłem, spadła jedna dźwignia z zamka. Po wsadzeniu na swoje miejsce było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzieki za odpowiedzi, drzwi lewy przod, przycisk ryglowania sie podnosi, ale jak pociagnac za klamke nic nie zaskakuje jakby w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks, to sa drzwi kierowcy,

chodzi o to jak je otworzyc (???)

dzis sprobuje z ta metalowa listwa pogmerac jak radzi jacek70.

ale np w fordach mondeo i volvo V70 w srodku na mechanizm klamki daja taka oslone z blachy zeby wlasnie nikt tego tak latwo nie otworzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś dmuchać w wężyk od centralnego? Bo nie możliwe ze nie działa ani z centralnego i pospadały cięgna z zamka,

Jak nie dasz rady nic to bij szybę i więcej miejsca będzie żeby coś tam włożyć , nowa na szrocie 50 zl nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No centralny działa na powietrze i pompka dmucha wezykami musiałbyś się dostać do pompki ale nie wiem gdzie jest ale skoro grzybek idzie do góry to nie mam pojęcia co się stało

Jest jeszcze opcja rozprucia boczka i kupisz sobie drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz jeszcze obudowę klamki od wew rozwalić tam idzie taki drut który otwiera drzwi.

Chyba ze ten drut odczepił się przy zamku to wtedy cały boczek.

Próbuj tez zamkiem w drzwiach i jednocześnie otwieraj klamką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sprobuje podzialac, chyba bedzie trzeba boczek poswiecic :(


koledzy dzieki za pomoc,

udalo mi sie zdjac gorna czesc boczka z rynienki i jednak okazalo sie ze mechanizm jest w porzadku,

mocne szarpniecie nie pomoglo w otwarciu, dopiero super mocne kilkukrotne szarpniecie otworzylo drzwi

(auto stalo kilka tygodni nie otwierane, stad pewnie zakleszczyly sie drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie centralka otwiera wszystko lecz lewe tylnie od środka pociągając nie otwierają się. Jakaś blokada rodzicielska czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...