Treść opublikowana przez Mentek LBCH
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Moge być
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jak najbardziej mozemy
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Zrobiłem ale nie folia a tasma naprawcza do lamp . Efekt troche lipny . Teraz jestem w poszukiwaniu spryskiwaczy na xenon bo dziury ;D wczoraj sie chyba mijalismy na ujezdzie ;>
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Autko odebrałem , panowie brakuje mi tylko sprysków na xenony. A tego znalezc nie moge. Ale w ten piatek tez sie ` spotujemy ` .?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No dzwoniłem , jedynie co maja to blotnik ale i tak nie w kolorze .
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Panowie , zderzak, prawy błotnik , lampa i maska potrzebna. Najlepiej w kolorze. Moze wiecie gdzie mozna czegos szukac .?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jeszcze by tego brakowało by pozowolenia nie było ;D a co myślicie o zrobieniu wydarzenia na pospolitym FB w celu powiekszenia TEAM'u .?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Panowie i żona o dziwo nic nie krzyczała ;D
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Wiec która godzina i gdzie dokładnie .?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Dwa kolejne AUDI zwerbowałem na piątek
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Sebastianku a odebrałeś juz swoje pędzidło .? ;D
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam panowie ;D w ten piątek gdzię się kręcimy .?