-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Tak z uk jestem kupiłem auto 3 dni przed zmiana oleju wiec zonk trochęwlasnie jadę do mechanika, dam znać wieczorem
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
I tak zrobię choć brzmi to jak wyprawa na księżyc ale w środę mój mechanik wraca z polski z urlopu i będziemy działać. Muszę być przy tym żeby mi nie powiedział ze sprawdził wszystko i silnik trzeba zmieniać :/ bo tak łatwiej. Kurde pech jak cholera. Bede dawał znać !
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Masakra
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Mann czy jakoś takoś
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Filtr był mocno brudny ale opiłków żadnych nie zauważył ani mechanik ani ja, dodam ze pali sie ta czerwona franca jak silnik sie rozgrzeje.
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Dopiero kupiłem ale mam wlanego Mobila 5w30
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Witam panowie potrzebuje rady, mianowicie po zmianie oleju jak silnik sie rozgrzeje to wyskakuje mi kontrolka ciśnienia oleju i nie znika, jak wyłącze silnik i chwilkę poczekam to jest ok na następne 2 minuty i znowu pokazuje czerwona kontrolkę. Dodam ze stary olej był mocno zużyty po zmianie trochę kopcił i przestał po 5 minutach teraz nie kopci i nic mu nie dolega poza ta kontrolka, mój mechanik czyścił ten czujnik ale bez rezultatów. Koleś chce robić remont silnika albo nowy silnik mi tam wciskać, doradził by ktoś coś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegów i kolezanki o ile takie tutaj są