-
domel060684 obserwuje zawartość Automat
-
Automat
Witam czy skrzynia automatyczna z passata b5 1.8 benz bedzie pasowała do audi a4 b5 1.8 benzyna
-
Elbląg - Elektromechanik, Elektryk
Bartek dałbyś rade naprawić fisa w mojej a4 sedan 96 rok i ile by to kosztowało
-
pedał hamulca
witam wszystkich mam problem z moją audi a4 b5 1,9 110 koni sedan skrzynia automat , problem jest taki przy wcisnieciu hamulca skrzynia ustawiona na R piszczy sygnał inie działa lewy kierunek i miga kontrolka swiatel tylnich przeciwmgielnych po kilku dniach usłyszałem jakis szum wydobywajacy sie z pod kierownicy teraz po wcisnieciu hamulca i puszczeniu go samochód nadal stoi dodajac gazu tak jakby nie było biegu po chwili odpuszca dzisiaj wymieniłem dwa czujniki które są pod pedałem hamulca i dalej to samo pomóżcie bo nie wiem co z tym robić z góry wielkie dzieki
-
Skrzynia Automatyczna PROBLEM !
witam w moim aucie jak skrzynia przeżuca na ostatni bieg to czuć jakieś walnięcie stuknięcie skrzynia 4 biegowa automat 1,9 110 km sedan 1996 rok
-
Elbląg - Elektromechanik, Elektryk
witam i ja sie podpinam do rozmowy u mnie padł fis wyświetla tylko 3 kreski i to wszystko ile by kosztowała naprawa podejrzenia odklejona tasma
-
kropki na sprezynach
jak założyłeś od benzyniaka to wszycho ok chodzi mi o to czy nie strzeli witam pisałem już co do kropek na sprężynach przód 2 brązowe 1biała tył 1 zielona 1 srebrna strasznie twarde chciałbym żeby była miękka audi 1,9 110 km 1996 rok sedan 1BA jakie springi założyć
-
kropki na sprezynach
rok 96 chodzi mi o przód narazie to sprawdziłem
-
kropki na sprezynach
pomóżcie strasznie twarda zawiecha w mojej a4 sprężyny 2 pomaranczowe i 1 biala kropki co oznaczają jaka twardość
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.
domel060684
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta