-
S4 B5 2.7T by Kriss
Wiesz może co to za poszerzenia? Leżą mi mocno gdybyś bawił się w przerabianie budy to chętnie je odkupię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie mam pytanie do posiadaczy 1.8t. słyszę cykanie po prawej stronie silnika tak jakby pod kolektorem dolotowym. miał ktoś takie coś albo jest bardziej ogarnięty w tym silniku i mógłby zerknąć co to tłucze za przysłowiową flache za nakierowanie bo nie mam pomysłów, szklanki by grały na mój chłopski rozum centralnie nad plastikową osłoną a tu ewidentnie prawa strona jakby poniżej głowicy
-
Nierówne przyspieszanie 1.8t
zagadka chyba (niestety) się rozwiązała. Wszystko wskazuje na to że uszczelka pod głowicą jest padnięta
-
Nierówne przyspieszanie 1.8t
dzięki za odzew wracam teraz do poznania, w czwartek postaram się zrobić logi i tu wrzucę
-
hasq zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nierówne przyspieszanie 1.8t
Witam, jestem świeżo po zmianie na b5 z 1.8t anb Zauważyłem że przy wciśnięciu gazu do oporu na 3/4 biegu da się odczuć coś w rodzaju "skoków " przyspieszania. Niby obroty nie skaczą, ale tyłkiem czuję że nie idzie równo. Myślę czy to nie jest wada n75 ale z racji że nie mam skąd dorwać na podmiane, więc chciałbym się dowiedzieć czy te objawy pasują zanim zamówię nowy. Ktoś przerabiał podobny temat?
-
Podsufitka z polifta do przedlifta z szybrem?
nie wiem jak wygląda temat w sedanie, natomiast rok temu przerabiałem temat w moim aventadorze. Potrzebujesz podsufitki + szyberdach, ponieważ inny jest układ przekładni silniczka sterującego. Dystanse są potrzebne, natomiast ktoś bardzo mądry w fabryce audi stwierdził że tylne rączki są w złym miejscu i zostały przesunięte. ciężko zrobić coś z tym mądrego. Ja, wstyd mówić, zrobiłem to na partyzanta podkładając blaszkę od środka. Nie miałem czasu dłubać dłużej co miało się zmienić, jednak już lata tak od roku