-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Dziękuję ?
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Witam, odświeżę temat, co jest potrzebne do wymiany hamulców przednich oprócz większych tarcz? Pozdrawiam ?
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
Mam b7, modul chce uzywac do rozmów telefonicznych a nie do streamowania
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
Witajcie Pozwolę sobie odświeżyć temat nieco w innej kwestii. Mam trójramienną multi-funkcyjną kierownicę ( dwie rolki do regulacji głośności i zmiany utworu/stacji, przycisk mode i drugi chyba do wybierania głosowego) i Radio Concert II. Do tego mam podpięty emulator zmieniarki z yatour. Chciałbym podpiąć moduł z bluetooth z tej firmy. Działają tylko rolki. Czy można jakoś odkodować te przyciski, żeby obsługiwało ten moduł z yatoura? Sprzedawca twierdzi, że moduł obsługuje się za pomocą tylko tych rolek. Czy może warto zamontować oryginalny moduł BT? Pozdro Paweł
-
A4 B7 Rurka EGR, recyrkulacji spalin, BKE
Zaslepilem oba otwory autko smiga fajnie tylko po paru dniach zaswiecila sie pomaranczowa kontrolka z silnika, zapewne trzeba jeszcze sam zawor Egr wymostkowac lub cos. Znajomy mowil mi cos o jakis emulatorach.ktos to moze robil?
-
A4 B7 Rurka EGR, recyrkulacji spalin, BKE
Witam ponownie po 1,5 roku.. 1,5 roku temu okazało się ze mocowanie tej chłodniczki było uszkodzone, po naprawie tego i wymianie rurki jeździłem tak kolo roku. W grudniu 2015 znów to pekło i dałem polutować ta rurkę myśląc ze to może zmęczenie materiału. Wczoraj po myciu samochodu tak sobie spojrzałem pod maskę i patrze ze jest znów mała dziurka ale w innym miejscu niż było lutowane. Ręce opadają.. Raffik pisałeś, żebym kupił zaślepkę, czy to można tak po prostu zaślepić? Czy trzeba zaślepić oba otwory? Pozdrawiam Paweł
-
A4 B7 Rurka EGR, recyrkulacji spalin, BKE
Dzięki za pomoc zobacze i napisze co i jak
-
A4 B7 Rurka EGR, recyrkulacji spalin, BKE
Witam Audi jeżdżę od sierpnia. Pod koniec października pękła mi taka rurka: http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/32/76/84/4832768462 Dokładnie w miejscu gdzie jest ta harmonijka. Przy wymianie zauważyłem, że była tam spawana. Kupiłem nową założyłem i było wszystko dobrze do dzisiejszego dnia.. Znowu pęknięcie w tym samym miejscu. Nowa cześć zamówiona, ale podejrzewam, że coś tam się zapycha. Co o tym myślicie? Pozdrawiam Paweł
Paul Anders
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta