-
Dominiczek524 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Przegub wewnętrzny
Łożysko 130 zł może też Ci pomóc. Z prawej strony ma byc luz na flanszy z lewej nie. Gniazdo wyrobione ale jeszcze do odratowania lożysko osadzone na masie i działa.
-
Przegub wewnętrzny
Łożysko które jest osadzone w skrzyni które prowadzi ćwierćoś z lewej strony od kierowcy było wywalone luz na początku był niezauważalny później wygląda to tak jak na filmiku received_709357053201741.mp4
-
Dominiczek524 obserwuje zawartość Przegub wewnętrzny
-
Przegub wewnętrzny
Problem rozwiązany
-
Przegub wewnętrzny
Nic na razie kolego ale jestem przekonany na 99% że to dwumas, wyjeżdżam teraz po powrocie wymieniam czyli za jakieś 3 tygodnie będę na bieżąco informować na forum o postępach
-
Przegub wewnętrzny
Witam wracając do tematu sprawa ma się następująco, mechanik stwierdził że poduszka pod skrzynią po wymianie koszt 300 zł nic się nie zmieniło uznał że gumy na tylnym dyfrze wybite, podjechałem do zaprzyjaźnionego mechanika który mówi mi ,, stary nie wymienię Ci gum ani bananów bo są dobre '' wracamy do punktu wyjścia czyli dwumas :/ przygotowany jestem na taką ewentualność ale nie wiem ja to zdiagnozować ...
-
Przegub wewnętrzny
wiesz co nie wymieniłem jeszcze na 20.07.2017 jestem umówiony na serwis jak na razie po pierwszej jeździe mechanik stwierdził że może być to wał, bo te ,,piękne'' miały z tym problem aczkolwiek nie ma wibracji na budzie, mam podstawić a on ma poprzeglądać zobaczymy jestem bardzo ciekawy bedę pisał na bierząco jakie sa postępy
-
Przegub wewnętrzny
Tak właśnie przeczytałem 30 stron o wibracjach + 20 forów zagranicznych wszystko sprowadza mnie do banana
-
Przegub wewnętrzny
Dopiero teraz wymieniłem przegub w mojej jest na wewnętrznym 24 frezy a nie 34 ale pomimo wymianie na oem za 420 zł problem nie ustąpił tylko zmniejszył się o jakieś 20 % wibracje występują przy prędkości około 120 km/h mimo wysprzęglenia, nie mam pojęcia co dalej, może w serwisie zdiagnozują ?? jak sprawdzić tuleje na wahaczach robiłem niedawno przegląd i prosiłem żeby diagnosta przyglądną się dokładnie zawieszeniu na szarpakach i mówił że nie ma nigdzie luzów że zawieszenie jest ok.
-
Przegub wewnętrzny
czyli rozumiem proponujesz dołożyć dystanse między koło a piastę?? wiesz co mi się wydaje a podkreślam, nie znam się . że to wina napędu bo jeżeli jadę ze stałą prędkością a puszcze gaz a potem wcisnę z powrotem szybko to czuję taką jakby dziurę-przeskok. autem szarpnie. no i przy 120 pod górę jak cisnę to kierownicą troszkę drga
-
Przegub wewnętrzny
alusy oryginale Audi i zima 225/55/16 i lato 225/50/17 i wcześniej na michelinach nic się nie działo koła były wyważane 2 razy na testach drogowych i 4 razy były na reklamacji prawdopodobnie w zimę rozwaliłem przegub i po zmianie na letnie pokazał się problem nie fart że rozwaliłem micheline i kupiłem goodyear zaraz po rozpoczęciu sezonu 34 zęby ma quatrro a 24 przód ?? pytam z ciekawości w ogóle nie znam się w temacie mechaniki
-
Przegub wewnętrzny
Witam forumowiczów mam takie zapytanie orientuje się może ktoś w temacie przegubów wewnętrznych w A4 B8 2010 2.0 tdi quatrro 6 biegowa manual ?? Problem powstał po zakupie nowych opon letnich byłem pewien że to opony wprawiają kierownicę w wibrację odsyłałem wyważałem itd. okazało się że przegub wewnętrzny ma spory luz (przynajmniej tak mówi mechanik) teraz szukam zamiennika i tu pytanie do was co kupić bo znalazłem 5 rodzajów miał ktoś podobny problem? może są jakieś zamienniki bo w serwisie koszt takiego przegubu 1980 pln nie znalazłem w żadnym temacie dlatego założyłem nowy jeżeli gdzieś jest to proszę o link
-
Stuki przy dodawaniu i odpuszczaniu gazu podczas jazdy. HELP!!!
Podłączam się do tematu u mnie identyczne objawy tyle że na każdym biegu do tego dochodzą drgania kierownicy przy jeździe tak około 120 km/h ma ktoś pomysł co to morze być? i jeszcze jedno zapytanie czy na flanszy z prawej strony (pasażer) ma być luz ??
-
usb do mmi
witam chciałbym odświeżyć temat mam mmi 3g jak dorobić usb