Treść opublikowana przez matus94
-
brak pełnych obrotow silnika
witam szanownych kolegów i bardzo proszę o pomoc w identyfikacji problemu natomiast moja audi a4 z silnikiem ahu nie chce wejść po wciśnięciu pedału gazu na obroty, silnik wchodzi na 3,1tys obr/min max ,sprawdzam na postoju na tzw biegu jałowym natomiast mojego kolegi audi a4 bez problemu osiąga około 5,5 tys obr /min bardzo proszę kolegów z forum o podpowiedz co to może być ?
-
pompa abs
witam szanownych kolegów może co nie którzy pamiętają moja walkę ze swapem mojej audi :-) już prawie się uporałem ale potrzebuje pomocy przy pompie abs a mianowicie nie wiem jak sprawdzić jaka będzie obsługiwana przez moja instalacje ponieważ ta która mam założona jest uszkodzona vag nie może nawiązać komunikacji a na 100 procent nie wiem czy ta pompa nie była podmieniona przez sprzedającego mi ja z całym autem po prostu włożył uszkodzona i koniec ... pytanie jak się dowiedzieć i czy można wo gule sprawdzić jaka pompa powinna być w moim sam by była obsługiwana pytanie dotyczy również komputera bo z tym tez mnie oszukał ale załatwiłem drugi na którym sam chodzi w miarę normalnie i bez niepotrzebnych błędów z góry dzięki za pomoc
-
swap silnika 2.5 na 1.9
no tak tak wyglada ze tak jest :-)
-
swap silnika 2.5 na 1.9
mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle Maras mam te zdjecia te z podlaczona instalacja to sa od 1.9 tdi jeszcze byly w samochodzie z ktorego wziolem kpl silnik z komputerem i wiazka a te same poste 6 gniazd to pozostalosci jakie zostaly po silniku 2.5 tdi jakie zostaly w samochodzie gdzie potrzebuje podpiac teraz instalacje od 1.9 Maras podaj swoj mail bo nie moge dodac zdiec na priv mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle Maras mam te zdjecia te z podlaczona instalacja to sa od 1.9 tdi jeszcze byly w samochodzie z ktorego wziolem kpl silnik z komputerem i wiazka a te same poste 6 gniazd to pozostalosci jakie zostaly po silniku 2.5 tdi jakie zostaly w samochodzie gdzie potrzebuje podpiac teraz instalacje od 1.9 Maras podaj swoj mail bo nie moge dodac zdiec na priv http://www.directupload.net/file/d/3778/vs2b52ww_jpg.htm zdiecia http://www.directupload.net/file/d/3778/afon4h6l_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3778/fh94onh8_jpg.htm
-
swap silnika 2.5 na 1.9
mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle
-
swap silnika 2.5 na 1.9
mam orginalną wiązkę która była przy silniku od 1.9 ale nie pasuje pod wpinke która jest w podszybiu ta w skrzynce gdzie jest komputer wiem ze trzeba te raz ta wiazke przelutowac pod odpowiednie piny ktore zostaly po silniku 2.5 i wlasnie tego nie wiem z czym gdzie podlaczyc niby kolory kabli takie same ale nie wszystkie jest mala roznica miedzy kabelkami. Maras zaraz zerkne czy mam fotki na kompie to ci podesle
-
swap silnika 2.5 na 1.9
witam jestem nowy i już mam problem znaczy się miałem już dawno ale jakoś żaden elektryk nie jest w stanie mi pomoc wiec może ktoś z szanownych kolegów może mi coś pomoc a chodzi mi konkretnie o to ze wymieniłem silnik 2.5 tdi na silnik 1.9 tdi wszystko wsadzone i prawie gra oprócz jednej rzeczy podłączenia wiązki komputera ,kostki od 1.9 są inne i trzeba teraz odpowiednio podłączyć kabelki pod instalacje od 2.5 tdi która została ,będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże samochód stoi już 2 miesiąc także prośba wielka do kolegów którzy mogli by mi pomoc odpalić i cieszyć się jazda na wszelki wypadek podaje nr tel : 515 598 937 proszę o sms a oddzwonię ,pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem nowym uzytkownikiem teko forum ,chcialbym sie po trochu przedstawic ,mam na imie wieslaw mieszkam 7 km od morza okolice gdanska jezdze sam.audi a4 s4 z silnikiem 2.5 tdi lat juz troche bo 42 :-) ale jakos ide do przodu .