Treść opublikowana przez Donald1.9AFN
-
Odlaczanie i załanczanie klimy
Problem dotyczy b7. Czynnik dobity i czujnik wysokiego ciśnienia wymieniony. Dziwi mnie jednak to że gdy ustawie na szybę i na maxa problem nie występuje
-
Odlaczanie i załanczanie klimy
Witam. Mam problem z klimatyzacją a mianowicie klimatyzacja sie włącza i wyłącza(zaswieca się econ). Przy prędkościach autostradowych klimatyzacja dziala i tak samo dzieje się gdy włączę klimatyzację za przednia szybę max również chłodzi dobrze. W czym może być problem?
-
Stuk przy dodaniu i ujęciu gazu
Witam. w moim a4 b7 mam problem jak w temacie a mianowicie jeden pojedyńczy stuk podczas nagłego wcisniecia gazu i jeden podczas puszczenia gazu. Stukniecie jest z lewej strony i czasem nawet czuje go delikatnie trzymając stope na podstopnicy ;/ ktoś może miał podobny problem lub jakieś podpowiedzi od czego zacząć, na szarpakach wszystko w porzadku.
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
z czego dopasowałeś tą lotke?? fajnie lezy obecnie mam taka jak Ty wczesniej
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Wszystko ładnie za***iście ale dalej nie wiem jak ogarnales tylni zderzak; ) rozumiem ze ori ale jak zrobiłeś ze ten dyfuzor jest tak zapadniety; )
-
Dokladka ori zderzaka przód
Nawet moje się wcisnelo w temat xd ps. I ja w tle haha
-
zagrzany afn nie ciagnie
Witam. Mam problem z moim afn jak zagrzeje sie do 90 to poprostu nie ciagnoe jedzie jak najzwyklejszy sdi. Zaworek n75 gdzu podpinam pod akumulator to cyka, wezyki podcisnienia ok, zbiorniczek podcisnieniowy szczelny, turbo regenerowane 10000 temu. Dzis robilem test po rozgrzaniu do okolo 70 stopni na 4 biegu 3500 obrotow i chodzi dobrze problem wystepuje na rozgrzanym na max
-
przelacznik zespolony brak kierunkow
Wyczytalem gdzies ze to jest norma przy przekladce na polifta i ze trzeba cos z kablami w kostce poprzekladac ale nie znalazlem ktore :/
-
przelacznik zespolony brak kierunkow
Witam. Ostatnio padl mi przelacznik zespolony w moim przedlifcie z 1996r nie bylo swiatel mijania i trafil mi sie w rece zespolak od polifta odziwo spasowal zalozylem sprawdzilem postojowe sa krotkie sa dlugie sa i radosc trwala do pierwszej przejazdzki. Brak kierunkowskazow a manetka dziala bo gdy na zgaszonych swiatlach nacisne kierunek to postojowka swiwci. W czym tkwi problem??
-
Wysokie obroty na 5 biegu.
Tez jak kupilem b5 to 3000 110km/h 4000 150km/h 4800 180km/h i jak sie okazalo skrzynia byla z b6 2.0 fsi tera mam z b6 1.9 4100 210km/h
-
1.9 TDI 1Z - Szarpie po przeciągnięciu obrotów
Wlasnie chodzi o to że wskaźnik pokazywał 90 a ojeju jest dobrze :/
-
1.9 TDI 1Z - Szarpie po przeciągnięciu obrotów
Witam. Dziś spotkał mnie taki incydent że dociagajac do 3.500 obr auto nagle zaczęło drgac jadąc jak i na postoju i tak kopcic po jakimś a po jakiejś 1-2 min przestało i jechało już normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł??
-
1.9 TDI 1Z - Zaślepienie EGR i pozbycie się N18
No w afn poomijalem trujniki i wyciagnolem n18, jednak w 1z n75 jest sterowany ciśnieniem a podcisnienie z pompy vacum steruje tylko n18. I właśnie jak zaslepie krucce na filtrze i przy pompie to nie będzie problemu z pompowaniem serwa??
-
1.9 TDI 1Z - Zaślepienie EGR i pozbycie się N18
Witam. Niedawno nabyłem kolejna b5 z silnikiem 1.9tdi tym razem 1z i z racji tego że swoje już ten silniczek przelatal chce mu dać trochę swobody. Usunięcie kata i zaslepienie egr. Z katem problemu nie będzie ale zaslepiajac egr chcial bym też usunąć zaworek n18 tak jak zrobiłem to w afn, i tu moje pytanie czy krociec na filtrze i przy pompie vacum poprostu zaslepic czy może połączyć je ze sobą żeby zostal przepływ powietrza do pompy. Myślę że ktoś to przerabial i pomoże Zgory dzięki
-
progi z omegi Bfl lub jak kto woli C(pomocy)
potrzebuje pomocy! jak to faktycznie jest z montażem tych progów z omegi bo nigdzie znależć nie moge ;/