Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin19860430

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin19860430

  1. Witam Jestem posiadaczem,nie szczesliwym Audi A4 b5 silnik 1.8 125km o oznaczeniach ADR z instalacja LPG 2 generacji Mój problem polega na tym ze auto nie odpala od strzala po dłuższym postoju ,chodzi o pb. Gdy juz auto odpali nawet na 3sekundy po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu auto odpala odrazu ,najgorszy jest moment po postoju tych 5h i wiecej WYMIENIONE -przeplywomierz -przepustnica -czujnik temperatury -cewka zaplonowa -kable wn na bosha -swiece ngk -sonda lambda -zestaw filtrow Równiez byl zakladany zawór zwrotny przy pompie paliwa Pomy paliwa juz nie wymienialem poniewaz i tak duzo wlozone pieniedzy w te czesci Komputer nie pokazuje bledow na benzynie na gazie pokazuje ale to tylko po przelaczeniu na gaz I juz sam nie wiem czy podpalic to auto czy co z nim zrobic Mchanicy chca naprawiac w nim silnik bo twierdzo ze dziwnie pracuje tylko na tej podstawie Moze ktos mial podobny problem w takim aucie
  2. jestem po wymianie sondy moim zdanie bez poprawy muli jak mulil Bledow juz nie ma ze strony sondy ale wyskoczyly dwa bledy przepustnicy zle nastawy przepustnicy
  3. komputer pokazuje błąd sondy lambda nic wiecej A podziele sie taką uwaga Gdy podepne audi pod kom i kasuje blad to na sekunde wracaja normalne obroty silnika Czekam na ta sonde lambda cos dlugo jej nie ma Moze ktos ma dobry sposob na jej wykrecenie bo siedzi skubana twardo a wymienic trzeba:) pozdrawiam Kable zostawie na sam koniec do wymiany:)
  4. Witam Jestem nowy i przepraszam za jakies wyrazanie sie:) Mam audi a4 1.8 adr b+g No i mam podobny problem ciezko rano odpala szarpie na benzynie na gazie ok Czasami nawet gasnie tak jak by odcinalo zaplon Wymieniony przeplywomierz, czujnik walu, przepustnica i ciagle to samo Cisnienie paliwa dobre powietrza w ukladzie tez nie ma Podobno padnieta jest sonda lambda zamowiona juz nowa Czy ona ma az taki wplyw na prace silnika? A i zauwazylem taki dziwny objaw wskaznik paliwa raz pokazuje polowe baku ben a jak tylko przelacze na benzyne to spada do zera dziwne?Benzyna jest napewno odrazu mowie Do 3tys obr szarpie strzela i jechac sie nie da powyzej 3tys idealnie Problem przychodzil stopniowo nie odrazu raz bylo dobrze raz zle a teraz juz jest calkiem zle Moze ktos mi podpowie co moze byc w tym aucie Rece juz opadaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.