-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No to to akurat zrozumiałem ale wtedy chodziło by o sterowanie drl masa a nie clh [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No możliwe, wiec o co chodziło? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Grzegorz, ale ja własnie mam przełącznik tylko drl,a chcialem zeby CLH wlaczaly sie wlasnie tylko po zmroku, mozliwosc wylaczenia chcialem miec tylko na DRL
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Niby tak, ale z drugiej strony po co zapalające się CLH w dzień? mysle nad miejsce w podsufitce gdzie znajduje sie mikrofon od bleutooth ale nie wiem czy to spelni swoja funkcj,czy tam będzie wystarczająco dużo światła. a do czego to? Do wyłącznika drl/clh?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam, proeltec ma teraz moduł swiateł drl+clh i do tego na innej aukcji tez widze ze jest czujnik zmierzchowy ktory bedzie uruchamiał CLH tylko po zmierzchu i ta opcja bardzo by mnie satysfakcjonowała,ale ma ktos moze jakies rozsadne miejsce na zamontowanie tego czujnika zmierzchu zeby nie rzucał się w oczy i spełniał swoją funkcję? Zakładał już to ktoś? http://allegro.pl/modul-drl-swiatel-dziennych-nie-led-coming-home-i5813580096.html Oraz http://allegro.pl/czujnik-zmierzchu-modul-dziennych-clh-led-drl-i5737718205.html
-
[B6 AVF] Webasto - raz jeszcze
Witam, nie chce zakładać nowego tematu, wec napisze tutaj i odkopie stary. Tematy z webasto czytałem, jednak odpowiedzi nie potrafiłem znaleźc dotyczących mojego problemu. A wiec tak, posiadam oryginalne Webasto (A4 1.9TDI z 2004 roku), webasto po uruchomieniu zaczyna się załączać (słychać chwilkę), miga na komputerze przez chwilę (ok. 10-20 sekund) po czym koniec - nie uruchamia się. Jakie mogą być przyczyny i jak je usunąć? Jeżeli ustawie w timerze właczenie ogrzewania na konkretną godzine dzieje sie dokaldnie to samo. Prosze o pomoc, jestem nowym uzytkownikiem A4 B6 i niezbyt wiem za co najpierw sie zabrać, a zblizają sie juz mrozy Pozdrawiam i licze na pomoc
davix1990
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta