Treść opublikowana przez jaroddz
-
Duży problem z moja a4 1.8 adr
Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam .szukam pomocy od nie dawna moja audi odpalila bez problemu przejechalem sie do cpenu aby zatankowac ,zgasiłem ja zatankowałem i chciałem ją odpalic juz nie odpaliła tzn odpala gasnie odpala gaśnie ,po odłaczeniu klemy z akumulatora i po paru minutowym odczekaniu podłaczyłem kleme i odpaliła .po dojechaniu do domu ledwo co szarpała prychała ale dojechała pod dom .zgasilem ja i znowu odpala i gasnie .immo zostało usuniete lecz dalej jest tak samo odpala dopiero po odlaczeniu klemy i wpieciu spowrotem .a po podlaczeniu kompa ma 3 błedy takie jak : - p0605 -blad wewnetrzny modulu sterowania -blad sumy kontrolnej -czujnik polozenia zaworu przepustnicy (g127) nieprawidlowy sygnal -p1602-zasilanie(zacisk30) (b+) niskie napiecie Pomózcie
-
pomocy jak podlaczyc subwoofer oryginal i zmieniarke cd do nie oryginalnego radia
Witam mam taki o to problem ze w audi a4 b5 avant 1999r chcialbym podlaczyc radio nie oryginalne radio wlacza sie bez problemu ale jest cisza poniewaz nie sa podpiete glosniki i subwoofer oryginalny i zmieniarka cd i chciałbym to wszystko podlaczyc pod to nie oryginalne radio dodam ze reszta wtyczek wychodzacych z auta sa uciete i niewiem jak to podlaczyc poratujecie?
-
Emblemat w kierownicy 3 ramiennej pomocy
Witam mam takie pytanko nie wiem czy w dobrym dziale pisze ale sprawa ma się następująco gdzie można kupić w stanie bdb lub nówke sztuke emblemat w kierownice 3 ramienna znaczek s4 .w niemczech w aso juz nie maja poniewaz nie produkują już takiego rarytasiku i teraz pytanie do was moji drodzy czy wiecie gdzie mozna kupic takie coś ? pozdrawiam
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
dziekuje za pomoc wszystkim a4maniakom
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
jak pompe probowalem odpowietrzyc na tych 2 przewodach co wchodza do tej pompy i na tym drugim przewodzie blizszy od serwa raz bylo cisnienie mocne za drugim razem takie slabsze a na pierwszym prrzewodzie caly czas mocnym cisnieniem wylatywal plyn .i ze znajomym wykrecilismy pompe i przyrzadem sprawdzil ze na tej sekcji popuszcza oring do 1 sekcji
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
zmienilem na nastepna pompe hamulcowa i juz nie spada pedal hamulca walnietea jedna sekcja byla w pompie
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
tak leci z kazdego zacisku
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
robilem tak jak pisales kolego i nic to nie dało nadal wpada w podloge
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
oki a tylko tylne zaciski tak mam odpowietrzac?
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
i myslisz kolego ze to pomoże ?
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
A jak w rękach mam odpowietrzyc zaciski? Muszę zablokować roczku aby nie wyleciały?
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
Tylne zaciski regenerowane nowe gumki tloczki itp. Przód oryginał z s4 b5 plus nowe tloczki gumki
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
Pompa zmieniana
-
pomocy po swapie hamulców z s4 pedał wpada w podloge
Witam mam taki problem po zmianie hamulców z s4b5 do a4 b5 1.9 tdi i po odpowietrzeniu przełamie z 7 litrów płynu hamulcowego jest taki problem że za pierwszym razem wpada pedał hamulca w podłogę za drugim wcisnieciem pedała hamulca jest twardszy ale pomału spada w dół dodam że z zaciskow nie wylatuje już powietrze tylko płyn sam pomóżcie ocieka chodzi ?
- pytanko
-
pytanko
Witam mam takie pytanko i niewiem czy dobrze tu napisalem .Mam takie pytanko czy to normalne po odpaleniu auta po jakies chwili słychac 3 srednio długie sygnały (pikanie ) co o ne oznaczaja ? dodam ze na liczniku nie swiecą mi kontrolki gaszą się wszystkie
-
zmiana lamp poliftowych na poliftowy xenon
Oki dzieki wielkie
-
zmiana lamp poliftowych na poliftowy xenon
A te bi ledy normalnie wsadze w te lampy i skad zakupic takie bi ledy
-
zmiana lamp poliftowych na poliftowy xenon
Witam wszystkich mam pytanko takie czy roznia sie wtyczki lamp poliftowych a poliftowe xenonowe poniewaz chce zmienic poliftowe na poliftowy xenon oryginal i teraz niewiem czy trzeba cos zmieniac we wtyczkach
-
pytanko 1.8 t anb
witam forumowiczów i forumowiczki mam takie pytanko planuje swapa z 1.8 adr na 1.8 t anb w audi a4 b5 z 95r i teraz moje pytanko takie czy instalacja elektryczna silnika z passata b5 pasuje do wtyczek w skrzynce czarnej tam gdzie wsadzony jest komp i chodzi mi o te 4 czy 5 wtyczek koloriowych laczacych sie z instalacja z budy z wnetrza czy sa takie same ?
-
potrzebuje pomocy
witam wszystkich potrzebuje pomocy przy sciagnieciu tych plastkowych progów nakladek na progach pacjent audi a4 b5 97 r aby ich nie polamac
-
pomocy pacjent 2.8 v6 brak mocy i max 5tys obrotow
oki dzieki za info
-
pomocy pacjent 2.8 v6 brak mocy i max 5tys obrotow
mam takie pytanko jak bedzie sonda uwalona to tez takie objawy mogą byc? i drugie pytanko pod kompem wyskakuje blad sondy ale sporadyczny blad i raz jest a raz nie ma tego bledu .i która jest sonda 1 a sonda druga ?
-
pomocy pacjent 2.8 v6 brak mocy i max 5tys obrotow
witam wszystkich .prosiłbym o pomoc w audi a4 b5 2.8 v6 quatrro sprawa ma się takiego typu ze brakuje jej mocy wkreca sie max 5tys obrotów na wolnych obrotach telepie troszku buda i silnikiem wolne obroty skacza miedzy 650a 700 obrotów .po podpięciu pod komputer nie wskazuje zadnych błedów co to może być ?pomoze ktoś ?
-
Duzy problem z 1.8 adr
Założyłem klucz na wal i kawałek przekrecam a dalej wałem kręcę ale góra niechcesz przekręcić się i na napinaczu przeskakuje. A gdy przekrecam kluczykiem w stacyjce kręci silnikiem i zaraz blokuje I co to moze być wina tkwi w głowicy