Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomocy jak podlaczyc subwoofer oryginal i zmieniarke cd do nie oryginalnego radia


jaroddz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki o to problem ze w audi a4 b5 avant 1999r chcialbym podlaczyc radio nie oryginalne radio wlacza sie bez problemu ale jest cisza poniewaz nie sa podpiete glosniki  i subwoofer oryginalny  i zmieniarka cd i chciałbym to wszystko podlaczyc pod to nie oryginalne radio  dodam ze reszta wtyczek wychodzacych z auta sa uciete i niewiem jak to podlaczyc poratujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie bardzo dużo grzebania, trzeba by znaleźć schemat kabli, z uwzględnieniem kolorów. Wtedy można myśleć i wyprowadzeniu jakiejś kostki. 
Drugim problemem jest to, że żeby działał subwoofer to trzeba mieć wzmacniacz. 
Najprostszą opcją żeby to wyprostować do należytego stanu, moim zdaniem, to kupić ori radio i wzmacniacz dorobić kostki wg schematu (ewentualnie dokupić kostki z kawałkami kabli i wtedy polutujesz to wg kolorów).
Rozumiem, że niefabryczne radio wybierasz ze względu na aux/usb/bluetooth. Można to zastąpić emulatorem zmieniarki CD. Mój brat ma tak podpięte w a3 i sprawdza się świetnie.

Można też pod nie ori radio podpiąć nie ori wzmacniacz i wtedy wg schematu podłączyć subwoofer. Ale nie wiem jak wtedy ze zmieniarką :)
Ewentualnie można jeszcze spróbować podłączyć ori wzmacniacz pod nie ori radio, ale jeszcze nie wiem czy jest to możliwe, bo właśnie będę próbował robić taki manewr u siebie
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...