-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Zamontowałem 1 rezystor 50 W 6 Ohm trochę się grzał ale tak ma niby być. Przykręciłem go do blachy od środka klapy. jak na razie działa już 2 rok i jest wszystko ok.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Na zime mam 16 ,biedrony' a na lato 18
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
312 MM albo 320 tylko nie wiem czy później wejdzie mi felga 16 " na zimę?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Dev nie masz może zacisków i jarzma do a4 b7? Bo muszę zmienić tarcze i klocki, a może od razu bym zmienił na większe hamulce?
-
Wykres z hamowni 1.9 tdi BRB co myslicie?
Jakie pompki większe mozna zastosować do silnika BRB bo mam w planach wymienic i turbo przy okazji?? Oscyluje tak w granicach ok 170 KM.
-
Podejdzie felga 18" 8,5 j i 9,5 j ET 35 do Audi a4 b7?
A co sądzicie o felgach firmy Zito model 935? Dobrej jakości są czy nie warto się nad nimi zastanawiać?
-
Podejdzie felga 18" 8,5 j i 9,5 j ET 35 do Audi a4 b7?
Witam. Mam pytanie odnosnie felg do A4 B7. Czy będą pasowały, dystans też chciał bym wrzucić .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Odboje 1BA ile maja dlugosci? Bo te 1BE niby maja 85mm i podobno pasuja do obydwu zawieszeń, tak jest napisane na stronie IC. Ktoś doradzi?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Dzięki kolego to bede teraz mniej wiecej wiedzial co zrobic Czyli najlepiej by bylo założyć trochę krótsze
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Właśnie chodzi mi o długość. Czuli te 1BA sa za długie odbojniki?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Koledzy jeśli chcę założyć sprężyny eibach -30 do zawieszenia 1BA to trzeba zmieniać odbojniki czy mogą zostac te co sa? Z tylu są już troche spękane i przydało by się je zmienić.
-
Proszę o analize logów pompowtryskiwaczy skoda octawia 1.9 tdi 105 KM
A moze styk na pompce jakiejś sie poluzowal i poszarpuje przy dodawaniu lekko gazu bo jak sie normalnie przycisnie to idzie elegancko. Czy przypadkiem sie nie dzieje cos z turbiną, wrzucam logi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14d7b5dac4681704.html
-
Proszę o analize logów pompowtryskiwaczy skoda octawia 1.9 tdi 105 KM
Prosze o analize czy pompki pracuja dobrze czy cos sie z nimi dzieje? Ponieważ gdy dodaje sie lekko gazu na 3 biegu to szarpie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f7ce11f4afa013c.html
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
Dokładnie, na koncentracie szybciej zamarznie niż na rozrobionym koncentracie z woda destylowana
-
Wykres z hamowni 1.9 tdi BRB co myslicie?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17591012b6e7f554.html