Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PioZac88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, jestem posiadaczem AUDI A4B6 1,8T z gazem. Mam problem z ogrzewaniem w moim audi. Wszystko działało bardzo dobrze dopóki nie pojawiły sie mrozy poniżej -20 stopni C. normalnie cały czas grzało zarówno w trasie jak i na postoju. a od wczoraj jest problem nawet w trasie na postoju całkiem zimne powietrze leci. Silnik ma temp 90C a z nawiewu leci lekko ciepłe w trasie. Nagrzewnica wymieniona w zeszłym roku na nową, układ odpowietrzana wiele razy, silnik był płukany, czujnik wody też wymieniony, filtry wymieniane na bieżąco, poma wody wymieniona razem z kompletnym rozrządem 1,5 roku temu (silnik sie nie przegrzewa więc pompa ok), układ szczelny brak wycieków, uszczelke pod głowicą tez wyklucza. Wzeszłym roku też miałem ten problem nie mogłem z nim sobie poradzić ale zima sie skończyła i problem też do wczoraj kiedy sie pojawił od nowa. Może mieliście podobny problem i mnie naprowadzicie na coś, podpowiecie? Może klima tronik lub coś z tych rzeczy??? czujnik temp??? Dzięki
  2. Witam kolego znasz może już przyczyne swojego problemu? uporałeś sie z nim?? bo mam podobny problem z tym ze u mnie wysiadło całkowicie ogrzewanie wiec wymieniłem nagrzewnice i grzało bardzo dobrze przez kilka dni a teraz z kazdym dniem jest coraz gorzej nawet w trakcie jazdy praktycznie nie grzeje. pozdro
  3. Witam wszystkich potrzebuje pomocy w sprawiem mojego Audi A4 B6 1.8T+lpg z 2001r. od pewnego czasu mam problem z falującymi obrotami silnika po odpaleniu. Gdy samochód stoi np kilka godz i po odpaleniu jak jest zimny obroty wzrosna do 2000 a nastepnie spadną do 700 i potem falują gdy potrzymam go na wyzszych obrotach jakies 10-15 sekund wszystko przechodzi i zaczyna równo pracowac (towazysz temu również takie dziwne głośne buczenie które tez po pewnym czasie ustaje). Zdażylo sie tez ze po przejechaniu pewnego odcinka dojezdzam do skrzyzowania po zatrzymaniu sie (trzymam go na sprzęgle) zgasnie odpale i potem juz wszystko jest ok. Jesli miał ktos takie problemy to bardzo prosze o porade co sprawdzic i na co zwrócić uwagę. Z góry dziekuje i pozdrawiam
  4. Witam wszystkich potrzebuje pomocy w sprawiem mojego Audi A4 B6 1.8T+lpg z 2001r. od pewnego czasu mam problem z falującymi obrotami silnika po odpaleniu. Gdy samochód stoi np kilka godz i po odpaleniu jak jest zimny obroty wzrosna do 2000 a nastepnie spadną do 700 i potem falują gdy potrzymam go na wyzszych obrotach jakies 10-15 sekund wszystko przechodzi i zaczyna równo pracowac (towazysz temu również takie dziwne głośne buczenie które tez po pewnym czasie ustaje). Zdażylo sie tez ze po przejechaniu pewnego odcinka dojezdzam do skrzyzowania po zatrzymaniu sie (trzymam go na sprzęgle) zgasnie odpale i potem juz wszystko jest ok. Jesli miał ktos takie problemy to bardzo prosze o porade co sprawdzic i na co zwrócić uwagę. Z góry dziekuje i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.