Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubi24v

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hehe Cyrklu spoko ja też nie wiedziałem gdzie Cie przykleic mówię twarz znajoma ale zanim zatrybiłem to jak zimny diesel na mrozie hehe Jedni zamarzają a drudzy tacy jak ja wpadają w studzienkę kanalizacyjną bez denka bo komuś było zapewne potrzebne straty zderzak z lekka sie pogniótł z przodu Pozdro 4 ALL
  2. Dobra Pany Do zobaczenia o 17
  3. Siema Siema w końcu po dłuUuugiej Nieobecnośći WieEelkie Come Back w WieEelkim stylu na 5eć furmanek wraz z Logo czterech kólek OOOO Dzieki za spota Było Całkiem przyzwoicie no prócz tej mrzawki hehe Pozdro 4ALL
  4. Siemka Ja się piszę tylko nie w tę sobotę reszta dni ok przystosuje się;)Pozdro Tomson - również zdrowia życzę
  5. Witam No to Panowie jak zrobi sie ciepło a ja będę na chodzie bo w tej chwili wyszedłem po tygodniowym pobycie ze szpitala(bo znow dopadlo mnie to co w zeszlym roku w tajemniczeni wiedzą co mialem i z czym walczę ;( zostaje mi 21 dni rehabilitacji w szpitalu w Drezdenku więc jak stane na nogi i będzie ciepło to mam nadzieję,że się spikniemy na jakiegoś spocika jak za dawnych czasów a może nawet w powiększonym gronie jak tym nowym forumowiczom nie z braknie odwagi P.S. I nawet jak nie będe miał emblematu "A4" na tylniej klapie to nie wygonicie kolegi słowami "jedź precz zdrajca" :gwizdanie: hehe Pozdro 4ALL :wink4:/color]
  6. Wszystkiego Najlepszego na te Święta i na Nowy Rok;) Pozdrawiam 4ALL
  7. :)Dzięki Marcyś za komplementa Może i teraz jestem czarny ale i tak zostaje przy moim rozpoznawalnym z daleka zielonym w pismie P.S. Po zimie się ruszy Pozdro 4All
  8. Spokojnie nie rozpędzajcie się ja muszę go jeszcze zarejestrować i dopieścić hehe;)dajcie mi ze 3y tygodnie co bym ogarnął temat;)P.S. Tomson mijaliśmy się ostatnio na wysokości Ujscia jeszcze wtedy leciałem LIMONKĄ
  9. Concert czerwone nie blue hehe;)
  10. Dzięki żyje,żyje czemu nie A4 nie wiem no tak wyszło no ale Grunt że jest A w emblemacie a czy 4 czy 3 to i tak pozostaje wierny marce a no i kolory już były męskie bo ten nowy jest czarny a nie zielony jak poprzednik hehe
  11. Siemka Ludziki Co Tam slychowac? Pozdrawiam;)
  12. Najlepszego od Hubiego Pozdro
  13. chyba jednak nie sen letni przeplatany z zimowym Pozdro
  14. Bosmaneq widzę Kontr-wywiad działa hehe nie tylko u Ciebie a ja nawet już zapoznałem Twojego kumpla hehe Pozdro 4All
  15. Ja Także dziękuje za Spota w wyśmienitym towarzystwie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.