Treść opublikowana przez Hubi24v
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
hehe Cyrklu spoko ja też nie wiedziałem gdzie Cie przykleic mówię twarz znajoma ale zanim zatrybiłem to jak zimny diesel na mrozie hehe Jedni zamarzają a drudzy tacy jak ja wpadają w studzienkę kanalizacyjną bez denka bo komuś było zapewne potrzebne straty zderzak z lekka sie pogniótł z przodu Pozdro 4 ALL
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Dobra Pany Do zobaczenia o 17
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siema Siema w końcu po dłuUuugiej Nieobecnośći WieEelkie Come Back w WieEelkim stylu na 5eć furmanek wraz z Logo czterech kólek OOOO Dzieki za spota Było Całkiem przyzwoicie no prócz tej mrzawki hehe Pozdro 4ALL
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka Ja się piszę tylko nie w tę sobotę reszta dni ok przystosuje się;)Pozdro Tomson - również zdrowia życzę
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Witam No to Panowie jak zrobi sie ciepło a ja będę na chodzie bo w tej chwili wyszedłem po tygodniowym pobycie ze szpitala(bo znow dopadlo mnie to co w zeszlym roku w tajemniczeni wiedzą co mialem i z czym walczę ;( zostaje mi 21 dni rehabilitacji w szpitalu w Drezdenku więc jak stane na nogi i będzie ciepło to mam nadzieję,że się spikniemy na jakiegoś spocika jak za dawnych czasów a może nawet w powiększonym gronie jak tym nowym forumowiczom nie z braknie odwagi P.S. I nawet jak nie będe miał emblematu "A4" na tylniej klapie to nie wygonicie kolegi słowami "jedź precz zdrajca" :gwizdanie: hehe Pozdro 4ALL :wink4:/color]
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Wszystkiego Najlepszego na te Święta i na Nowy Rok;) Pozdrawiam 4ALL
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:)Dzięki Marcyś za komplementa Może i teraz jestem czarny ale i tak zostaje przy moim rozpoznawalnym z daleka zielonym w pismie P.S. Po zimie się ruszy Pozdro 4All
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Spokojnie nie rozpędzajcie się ja muszę go jeszcze zarejestrować i dopieścić hehe;)dajcie mi ze 3y tygodnie co bym ogarnął temat;)P.S. Tomson mijaliśmy się ostatnio na wysokości Ujscia jeszcze wtedy leciałem LIMONKĄ
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Concert czerwone nie blue hehe;)
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Dzięki żyje,żyje czemu nie A4 nie wiem no tak wyszło no ale Grunt że jest A w emblemacie a czy 4 czy 3 to i tak pozostaje wierny marce a no i kolory już były męskie bo ten nowy jest czarny a nie zielony jak poprzednik hehe
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka Ludziki Co Tam slychowac? Pozdrawiam;)
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Najlepszego od Hubiego Pozdro
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
chyba jednak nie sen letni przeplatany z zimowym Pozdro
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Bosmaneq widzę Kontr-wywiad działa hehe nie tylko u Ciebie a ja nawet już zapoznałem Twojego kumpla hehe Pozdro 4All
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Ja Także dziękuje za Spota w wyśmienitym towarzystwie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Jak dla mnie OK-a Tylko jak z resztą?? Pozdro
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka I co tam?? Jak z dzisiejszym dniem?? widzę,że nie napawa optymizmem jesli chodzi o spota czyli dziś odginamy czy jak bo już sam nie wiem co planować?? Pozdro
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siema Ja Dam jeszcze Cynę bo nie wiem czy nie wypalę nad morze odezwę się w sprawie temat-u na forum bliżej weekendu Pozdro 4All
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka i co tam kiedy się widzimy??Pozdro 4All
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
o f*ck Kurcze aż własnym oczkom nie wierzyłem,że to Twoja maszynka... Grunt,że rodzinka cała a furmane się wyklepie;) P.S.Będziesz robił go czy się nie oplłaca??Jesteśmy z Tobą Brachu Pozdrawiam;)
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Witam w Clubie ja tak samo dziękuję za spocika wszystkim którzy przybyli i mam nadzieję,że wraz z rosnącą temperaturką pojawi się więcej osób Pozdro 4ALL
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka wszystkim;) Wynikła mi mała AWARIA mianowicie przestały mi świecić przednie światła mijania ;( śledząc forum doczytałem,że może to być włącznik (manetka) Jutro jestem umówiony z elektrykiem jeśli przeskoczę z nim ten temat to się pojawię a jeśli nie to poległem Pozdro 4ALL
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Mi nie robi to także problemu;)
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka Jak nie za śpię to zawitam Pozdrawiam;)
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siemka Pracoholicy & Pracoholiczki Ja dziś nie wydam gdyż mam chrzciny siostrzenicy i jednym słowem lipa a może jutro ?? Pozdro 4All