Treść opublikowana przez thefast
-
Pomoc przy wyborze felg
Witam potrzebuje pomocy w dobraniu felg do b7 1. http://olx.pl/oferta/alufelgi-audi-18-s-line-opony-CID5-IDaqF1r.html 8,5 JX 18H2 F 108CEO4087 Made in E.C.C Replika ET - 45 PCD 5/112. 2. http://olx.pl/oferta/felgi-18-5x112-s-lineaudi-vw-CID5-IDaEGR7.html 8 JX18 5x112 ET-45 Czy Replika bedzie ok czy na pierwszym lepszym dołku peknie?
-
Bład 012547 Motor for Intake manifold Flap (v157)
A noo tak myslalem.. W Jakiej cenie zakupie taka przepustnice?
-
Bład 012547 Motor for Intake manifold Flap (v157)
tzn. ma to tak zostac? bo na moj Chlopski rozum to raczej nie
-
Bład 012547 Motor for Intake manifold Flap (v157)
Zgadza sie slychac brzeczenie podczas gaszenia silnika. Jutro sprobuje zlokalizowac ta plastikowa zebatke Dostane ja? czy musze kupic kompletny silniczek?
-
Bład 012547 Motor for Intake manifold Flap (v157)
WItam kilka dni temu wyrzucilo mi bład,wiec podpiołem Vaga usunołem i byl spokoj na kilka dni Dzisiaj ponownie wyrzucilo bład. Moze ktos powiedziec o co chodzi dokładnie z tym błedem i jak go ewentualnie usunac z góry dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy
-
Moje prace
No miejsce Pracy ogarniete Nawet fajnie Ale Wykonujecie kawał niezlej roboty trzeba pogratulowac efektów xD P.S Jak mozesz to Daj znac na PW Jaki byl by koszt audi b7 za taka Renowacje
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Po zakupie wstukałem na Fejsie audi a4 i jakos po nie dlugim czasie zarejstrowalem sie tu
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Piekna Ce7-mka Wiem ze dzentelmeni o forsie nie rozmawiaja ale musze zapytac ile taka Bestia?
-
Problem z Vagiem
OK, podobno poszło ;d Skad Wziasc jakies normalne tlumaczenie do tych dymków (Podpowiedzi do kodowania) bo niestety mam ENG a z Angielskiego orzeł nie jestem, dlatego kojarze malo ktore opcje Powiedz mi jeszcze od czego jest : - Workshop Code - Importer Number - Equipment Number
-
Problem z Vagiem
Czyli masz na mysli zeby z tego ciagu cyfr 0006111 zrobic na 0006101 tak?
-
Problem z Vagiem
A no moze i faktycznie kabel mam od nie dawna i wlasnie mialem z tym problem. Mozesz podpowiedziec jak to załatwic.?
-
Problem z Vagiem
Witam;) Przejde do sedna sprawy mam 2 problem.. Pierwszy polega na tym ze nie moge wywołac Long Conding Helper. Gdy chce wylaczyc Ostrzeżenie o nie zapiętych pasach np [17 - Instruments] -> [Coding - 07] mam tylko to Natomiast Drugi Problem polega na tym ze gdy wchodze do jakiejs zakladki Np; Silnik albo cos innego to wyrzuca mi cos takiego Za wszelka pomoc z góry gorace DZIEKI
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Noo Niezła Kosiarka Powiedz mi ile kosztowal cie kluczyk w Karbonie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy :hi:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam czy ta oto fela http://allegro.pl/show_item.php?item=4905127840&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 wbije do Audi a4 b7 ? opona 205/55 powinna smiało wejsc nie ? Dzieki z góry
-
Audia a4 b7 "16"
Panowie macie jakies Propozycje? Chetnie zobacze co mozecie zaproponowac?
-
Audia a4 b7 "16"
Witam Panowie Mogli byscie doradzic jakies Felgi do mojej b7? Myslałem o: http://allegro.pl/nowe-alu-alutec-vw-eos-sirocco-audi-seat-5-x112-i4962742270.html Jak myslicie bedzie pasowac?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Jestem nowy na forum. Jestem szczesliwym posiadaczem Audi a4 b7 2.0