-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Witam! U mnie problem rozwiązany, wymieniona końcówka pompowtrysku oraz uszczelniacze. Koszt z robozizną 500zł
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
W moim prawdopodobnie jest uszczelniacz pompowtrysków, ew. jeden pompowtrysk do regeneracji. Jutro prowadzę do mechanika, na bieżąco postaram się kolegów informować co i jak
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Wczoraj byłem na komputerze, okazało się że pierwszy wtrysk "leje". Orientuje się ktos może ile kosztuje regeneracja? Pozdrawiam
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Musi długo kręcić żeby załapał
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Witam wszystkich klubowiczów ; ) Mam problem z moim Audi, a mianowicie ciężko zapala na zimnym silniku przy zerowych temperaturach, przez chwile nie równo pracuje ale zaraz załapuje i wszystko jest ok, jak jest zimny czuć jak trzęsie silnikiem. Dodam że nie zauważyłem żadnego spadku mocy, kopcenia itp, itd. Poradzi ktos z obecnych na forum co może być przyczyną? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Witam wszystkich klubowiczów ; ) Mam problem z moim Audi, a mianowicie ciężko zapala na zimnym silniku przy zerowych temperaturach, przez chwile nie równo pracuje ale zaraz załapuje i wszystko jest ok, jak jest zimny czuć jak trzęsie silnikiem. Dodam że nie zauważyłem żadnego spadku mocy, kopcenia itp, itd. Poradzi ktos z obecnych na forum co może być przyczyną? Pozdrawiam