Treść opublikowana przez sony190
-
1.8t ANB VAG grupa 20 wypadają zapłony
No niby do 3 stopni jest dopuszczalne cofanie ale u mnie do 3 to daleko świece są nowe,katalizator raczej zapchany nie jest bo auto dobrze się zbiera ma moc..paliwo raczej też wykluczam bo dolewałem nawet 100 nitro plus i nieznaczna poprawa..No właśnie nie wiem jak się ma sprawa z cewkami może kupić jedną na próbę i zobaczyć?tylko że 1 szt beru cewka prawie 200 zł Jedyną bolączką auta którą ostatnio zauważyłem jest to , że potrafi na ciepłym silniku słabo odpalać czasami( muszę długo kręcić)..mechanik podejrzewa czujnik temperatury powietrza dolotowego ale czy może mieć to związek z cofaniem zapłonu?
-
1.8t ANB VAG grupa 20 wypadają zapłony
Witam, auto odwiedziło hamownie w celu zwiększenia mocy ale na razie z mocy nici, gdyż tuner stwierdził że kąty opóźnienia zapłonu są zbyt duże także na razie musiałem obejść się smakiem Wklejam wczorajsze logi grup 002 003 020 115 które kazał mi zrobić w tym nieszczęsna grupa 20.Dodam że według mnie auto ma moc i wszystko jest ok na hamowni wyszło 153KM i 236nm więc moje pytanie jak zmniejszyć te kąty żebym mógł zapodać chipa? grupa 020 http://vaglog.pl/log_265352.html http://vaglog.pl/log_265350.html http://vaglog.pl/log_265351.html http://vaglog.pl/log_265353.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nom dzielnie stawiła mi czoła
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest ktoś w ogole?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok to ja tez bede
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to dawać jakiś termin żeby wszystkim pasował
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może w majówkę?
-
1.8t gdzie chipować?v-tech gdynia czy tune-up gdańsk?
Witam kolegów.Jak w temacie gdzie lepiej podnieść moc mojego auta? v-tech oferuje 36KM i 40 nm natomiast tune-up 30 KM i 50 nm V-tech 100 zł droższy..czekam na opinie
-
Zawór odpowietrzenia zbiornika paliwa bulgotanie z prawej strony pod autem
Witam, jak w temacie mam problem z bulgotaniem z prawej strony pod autem.Wiem , że jest to zasysanie powietrza przez wąż który idzie do elektrozaworu sterującego odpowietrzeniem zbiornika paliwa.No i moje pytanie jak się pozbyć tego dźwięku? czy ten wąż powinien zasysać powietrze i zapewne wodę jak jeżdżę po kałużach? czy może powinien wypuszczać powietrze?
-
Fis nie ostrzega o małej ilości płynu do spryskiwaczy
Poliftowe..wypiąłem szarą kostkę i świeci brak płynu więc zegary ok
-
Fis nie ostrzega o małej ilości płynu do spryskiwaczy
Błędu nie ma po wypięciu czujnika, natomiast jak zrobię zwore na wtyczce to się na pewno nie zaświeci bo zamknę obieg czyli tak jakbym miał płyn Jaką szarą kostkę?
-
Fis nie ostrzega o małej ilości płynu do spryskiwaczy
A czy jak wyciągnę czujnik całkowicie to nie powinno wtedy też być komunikatu na fisie, że nie ma płynu?
-
Fis nie ostrzega o małej ilości płynu do spryskiwaczy
Pojawił się u mnie problem ostatnio , że nie wyświetla ostrzeżenia na fisie o małej ilości płynu do spryskiwaczy co do tej pory normalnie miało miejsce. Kupiłem drugi czujnik bo myślałem że wina leży po jego stronie co prawda od audi a6 ale jest taki sam i dalej to samo. Zmierzyłem miernikiem prąd we wtyczce od czujnika i nic 0 v . Ktoś się orientuje w czym może tkwić problem?
-
Lusterko prawe fotochrom pasuje od a6?
Chodzi mi oczywiście o sam wkład zapomniałem napisać Jesteś pewny ,że sam wkład ma identyczny rozmiar i kształt? a co z lewym też jest identyczny wkład?
-
Lusterko prawe fotochrom pasuje od a6?
Witam moje pytanie czy lusterko prawe fotochrom od a6 c5 lift podejdzie do a4 b5 po lifcie? sprawdzał to może ktoś?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Koledzy może ktoś się orientuje czy w Elblągu ktoś mi wymieni wyświetlacz Fisa?
-
Luźna wtyczka 1.8t ANB
ok postaram się to sprawdzić No miałeś racje to wtyczka od chłodnicy była.Mogłem przegrzewać silnik jak nie była podpięta?
-
Wymiana głośników fabrycznych
Pewnie, że Hertz gra lepiej niż seria. Same głośniki wrzuciłem bez tweeterów.
-
Którędy kable?
Kable z radia pchaj progami
-
Wymiana głośników fabrycznych
Ja kupiłem do siebie dystanse 130 i wsadziłem te hertzy, niczego nie trzeba rezać
-
Pytanie o radio głośniki Proszę o pomoc
Żeby dostać się do głośników trzeba zdejmować całe boczki. Ja u siebie wsadziłem hertz dcx 130 (160 zł) na przód i ładnie grają, tylko jeśli będziesz chciał wymieniać głośniki to trzeba kupic plastikowe dystanse pod głośniki bo inaczej nic nie zamontujesz. Pierdzą ci bo się membrany rozsypały.
-
Luźna wtyczka 1.8t ANB
Witam,czy ktoryś z kolegów się orientuje co to za wtyczka i czy powinna być gdzieś podpięta? Link do zdjęcia http://www.directupload.net/file/d/4158/bq527tgc_jpg.htm
-
1.8T ANB błąd 16825
Witam, tak jak w temacie pojawił się teraz na vagu błąd 16825 EVAP Emission Control Sys: Incorrect flow detected . Czytałem już kilka tematów związanych z tym błędem wiem , że chodzi o odprowadzenie oparów z baku paliwa.Moje pytanie jest następujące czy błąd ten mógł sie pojawić przez to, że zawsze tankuje auto na maksa tzn trzymając wciśnięty odpowietrznik?czy to nie ma znaczenia?czy ma ktoś zdjęcie żebym wiedział który tj zawór n 80?i gdzie znajduje się pojemnik z węglem aktywnym? Nie ma to jak fachowa pomoc
-
Grzechotanie przy zchodzeniu z obrotow
U mnie też dzwoni przy schodzeniu z obrotów ale moc ma.. jest sens coś grzebać czy podciągać?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Z tyłu za elzamem koło serwisu opon