Palo

PB+LPG

Osiągnięcia Palo

Reputacja

1. Witajcie, Jak w temacie, rano wsiadam do audi, przekręcam klucz, odpalam a tu z licznika trzykrotne piszczenie oraz zapala się czerwony wykrzyknik. Dzieje się tak TYLKO gdy silnik jest zimny, i tylko w okolicach zera stopni i niżej. płyny ustrojowe w normie... Szukałem, nie znalazłem. 1.8, 1995 r.
  2. Palo

Radio Chorus

Witam! Mam problem z radiem Chorus w oryginalnej konfiguracji. Otóż gdy chcę ściszyć faderem przód samochodu tył nie gra, jest tak jakby był podłączony pod przód bo gra tylko w pozycji centralnej lub gdy faderem dam przód. Z tyłu jest oryginalna nie cięta instalacja ze wzmacniaczem nokii. Jakieś pomysły? Dzięki!
  3. Witajcie, Mam na imię Paweł, zakupiłem b5 z 1995 ( igiełka, niemiec płakał jak spzedawał ) Udało mi się wyrwać nieźle zachowaną sztukę od gościa który na moje szczęście kochał auto bardziej niż żonę Będę duuużo pytał ! Pozdrawiam