Treść opublikowana przez waldi8286
-
Nie chłodzi klimatyzacja po nabiciu
Dziękuję sprawdzę i napisze co dalej
-
Nie chłodzi klimatyzacja po nabiciu
Mam problem z klimatyzacja po nabiciu i wymiany osuszacza dalej nie chłodzi błędy są załączam zdjęcie 20210918_115708.heic
-
peknieta tarcza pzy hamowaniu
witam nie moge dojsc do przyczyny pekniecia tarczy hamulcowej kupowane byly org ate rok czasu przejezdzone nie wiem co moglo byc pzycxyna zdjecie zallaczylem Stalo sie ppo wymianie klockow przejechalem jakies 500km na nowych klockach ,podczas jazdy dochodzil dziwny dzwiek z prawegokola przedniego tak jak by cos ocieralo wymieniłem tarcze i nadal to samo
-
Magiel po raz drugi do regeneracji
Mądry polak po szkodzie ale dzięki
-
Magiel po raz drugi do regeneracji
Witam mam problem z przekladnia mniej wiecej 2 lata temu regenerowałem i nie wiadomo z jakich przyczyn znowu mi padła gwarancja mineła bo na rok czasu dawaja nie bede co 2 lata regenerował maglownicy co moze byc przyczyna
-
Prośba o pomoc 4 przegub w ciągu 2lat jeżdżenia
Byłem u trzech mechaników wszystko było sprawdzane i dalej to samo przejadę jakieś 20 tys i po przegubie i bardzo delikatnie jeżdżę nie szarpie ani nie zrywam autem geometria była robiona Chyba mi został odwiedzić serwis audi tylko kosztów się obawiam dziękuję za podpowiedzi zobaczymy co powiedzą jak coś napisze
-
Prośba o pomoc 4 przegub w ciągu 2lat jeżdżenia
Poduszki byle już wymieniane a polos jest prosta było sprawdzane
-
Prośba o pomoc 4 przegub w ciągu 2lat jeżdżenia
Posiadam audi a4 cabrio 2,5 tdi od momentu zakupienia mam problem z lewym przegubem.Zawieszenie było robione mechanicy rozkładają ręce.powiem że z górnej półki przeguby są kupowane Proszę o pomoc jeśli ktoś z was mial ten problem z góry dziękuję pozdrawiam.
-
Odklejająca się tylna szyba [cabrio]
Cześć mam ten sam problem co ty odlejanie się tylnej szyby.Rozwiazales ten problem