Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejająca się tylna szyba [cabrio]


Zozo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na początku pragnę nadmienić, iż podobnego tematu nie znalazłem.

Rozkleja mi się tylna szyba - po prostu odchodzi (i to całkiem szeroko) w narożnikach.

Mam pytanie do posiadaczy wersji cabrio:

1. Czy mieliście doświadczenie z odklejającą się szybą? Jeżeli tak, to jak na to zaradziliście?

2. Czy istnieje coś takiego jak regulacja naciągnięcia płótna dachu - wydaje mi się, że zły naciąg może być przyczyną usterki.

Byłbym wdzięczny za każdą możliwą poradę (no, może oprócz "zmień dach" - bo to pójście na łatwiznę)

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepie się pod temat bo delikatnie w prawym  rogu zaczyna się odklejać może na odcinku 1cm widać jak troszkę odstaje .  Rozwiązał ktoś ten problem???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Miałem także podobny dylemat przy kupnie swojej a4.... więc zacząłem trochę dzwonić i pytać o naprawę takiego problemu, ewentualne koszty.... itp.... gdyż podobno jest to typowa wada naszych modeli.... Najsensowniej dowiedziałem się od dwóch fachowców.... jeden z okolic lublina powiedział że w zależności od defektu można spróbować to naprawić ale koszty oceni po przyjeździe, a w najgorszym przypadku mówił ze konieczna będzie wymiana całego poszycia za około 3000... (trochę nie na rękę mi taki koszty) więc zacząłem szukać dalej i kolega od MX-5 polecił mi jeden zakład w Warszawie http://wiatrolapydocabrio.pl/kontakt.html. . Po rozmowie odniosłem bardzo pozytywne wrażenie dodatkowo sensowny i miły kontakt (nadmienię że podobno bardzo ceniony wśród miłośników MX-5), i usłyszałem że naprawa szybki kosztuje 600 - 800 zł... W chwili obecnej kupiłem cabrio bez podobnego problemu ale wiem że niebawem może mnie on dotknąć.... słyszałem jeszcze że podobno naprawiają klejem do szyb lub coś takiego.... ja sam jedynie znalazłem taśmę do naprawy poszycia.... TEAR - AID.... podzielcie się opiniami jak już coś zdziałacie..... pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...