Witam!
Na początku pragnę nadmienić, iż podobnego tematu nie znalazłem.
Rozkleja mi się tylna szyba - po prostu odchodzi (i to całkiem szeroko) w narożnikach.
Mam pytanie do posiadaczy wersji cabrio:
1. Czy mieliście doświadczenie z odklejającą się szybą? Jeżeli tak, to jak na to zaradziliście?
2. Czy istnieje coś takiego jak regulacja naciągnięcia płótna dachu - wydaje mi się, że zły naciąg może być przyczyną usterki.
Byłbym wdzięczny za każdą możliwą poradę (no, może oprócz "zmień dach" - bo to pójście na łatwiznę)
Z góry dzięki!
Witam wszystkich!
Stałem się posiadaczem prześlicznego Audi A4 B6. Chociaż kupiłem go bez dachu, jednak kocham moje cudo.
Nie brakuje mu wad, ale z czasem będę go dopieszczał!
Na forum mam nadzieję dzielić się spostrzeżeniami, szukać porad i "najlepszych ścieżek", oraz służyć pomocą, jeżeli będę w stanie coś zaradzić.