Treść opublikowana przez kubolowy
-
pas bezpieczenstwa
Na pewno dasz radę zdjąć tapicerkę zacznij od górnej części słupka, progów i dolnej części słupka. Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
-
Podgrzewanie Foteli .
Tak jak kolega wyżej napisał skóra wolniej się nagrzewa miałem zwykłe fotele materiałowe zmieniłem na kubły skórzane i nagrzewają się wolniej. Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
-
Poszukiwanie dobrego tunera i przeróbki turba gtb
Witam od dłuższego czasu szukam kogoś dobrego do modyfikacji mapy w sterowniku Siemensa (2.0tdi Brd)Przez to pisze na forum może jest osoba ktora może mi polecić kogoś na terenie wlkp lub z dolnegoslaska. Chodzi dokladnie o wystrojenie na turbie gtb. I osoby ktora przerobi sterowanie geometrii turbiny na gruszkę. Za odpowiedzi z góry dzieki.
-
[BRE] Logi późno wstające turbo
Temat rozwiązany, do wymiany przepływomierz. Posiadalem drugi na stanie i zrobiłem podmianke i wszystko jest w normie. Pozdrawiam
-
[BRE] Logi późno wstające turbo
Witam tak jak w temacie turbo sprawdziłem już dawno zero luzów jakich kol wiek oznak zużycia. Logi http://vaglog.pl/log_230924.html
-
Podciśnienie 2.0 TDI BRD
świeci check a vcds pokazuje błędy dopiero po trzecim odpaleniu silnika. Dzięki za szybka odp.
-
Podciśnienie 2.0 TDI BRD
Oki dzięki. Zaślepię podciśnienie i usunę tą klapę. Dziwne ze w etce po prostu nie ma go na rysunku...
-
Podciśnienie 2.0 TDI BRD
Fotki wrzucone na inny host, sorki za problem.
-
Podciśnienie 2.0 TDI BRD
Witam mam problem brakuje mi jednego zaworku podciśnienia nie mogę go znaleźć w etce :/ i prosił bym o jego nr. Z góry dzięki Zawór znajduje sie tu podcisnienie dochodzi tu