Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kulka150

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. licznik ogarnięty a za jakiś czas wjedzie silnik i autko będzie znów śmigać
  2. Witam wszystkich mam do Was pytanie ile realnie mogą kosztować całe koło z felgami ac schnitzer o wzorze którego jest mało i oponami medallion 225/40/18 z 2020r bieżnik około 7mm ? z góry dziękuje za udzielone informacje
  3. Dokladne 2.5 TDI V6 mają problemy w wałkami, klawiaturą i pompami. Rozebrałem właśnie taki silnik i okazało się że jest tragedia w środku i po prostu boję się kupić inny taki silnik by nie było to samo
  4. nawet jeżeli silnik będzie z małym przebiegiem, a mam na oku taki cały zestaw z pakietem startowym. Co do sprzęgła to ono odpada bo zostaje nadal automat
  5. Witam. posiadam od niedawna drugie audi a4 b6 z 2002r z silnikiem 2.5 v6 tdi o kodzie ake w którym padł silnik, po jego wyciągnięciu i rozebraniu okazało się ze koszt jego odbudowy jest zbyt duży, a nie chcę kupować takiej samej jednostki ze względu na jego wady wszystkim znane i po jakimś zastanowieniu się nad losami tego auta postanowiłem przeszczepić silnik 3.0 v6 tdi o kodzie asb z a4 b7 i teraz moje pytanie czy może ktoś z Was już robił coś podobnego ? dodam ze nie jestem jakimś laikiem z ulicy naprawiam auta i jakieś pojęcie o tym mam W mojej pierwszej audi 2.0 alt zrobiłem przekładkę na quattro oraz całkowity remont silnika łącznie ze małą zmianą w elektryce i wydechu Za każdą wskazówkę będę wdzięczny Pozdrawiam
  6. kulka150 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  7. Cześć. Mam takie zegary w 2.5 tdi v6 180 koni quattro i skrzynia tiptronic i teraz moje pytanie czy na tych zegarach powinno się wyświetlać położenie wybieraka biegów ?. Jak tak to jaka powinna być wartość w bloku adaptacyjnym 60 bo na chwilę obecna mam 01031. z góry dziękuje za pomoc
  8. Witam. Czy może ktoś z Was korzysta już z elektronicznego emulatora sondy lambda?. Pytam dlatego że mam zamiar wywalić katalizator który już padł w mojej B6 z silnikiem ALT i wstawić tam strumienicę wkręcić w nią normalnie sondy ale tą drugą emulować dodatkową elektroniką np: http://allegro.pl/emulator-katalizatora-drugiej-sondy-lambda-i6891652046.html Proszę o jakąś pomoc i z góry dziękuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.