-
Propozycja spotu w NYSIE
Przepraszam, ja nie mogłam... Piszcie jak cos na priv moze bedzie łatwiej się skontaktować wesołych świąt:)
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ok piszcie kiedy i gdzie najwyzej bedzie spot na dwa lub trzy samochody haha
-
Propozycja spotu w NYSIE
To ja sie pisze, bardzo chętnie przyjadę
-
Propozycja spotu w NYSIE
Spotow dalszych brak??
-
Zlocik gdzies na terenie Opolskiego np Nysa
No witam ja tez z tych rejonów, Nysa:) chętnie bym pogadal, moze dowiem sie czegoś ciekawego i pomocnego
-
Niskie cisnienie oleju
Wyciek plynu chłodniczego
-
Niskie cisnienie oleju
Hmm, jak narazie przejechalam dzis pare km i nie zapalila sie po mimo, ze stałam w korkach i auto naprawde sie zagrzalo. Jestem dobrej mysli, ale jeszcze nie daje mi spokoju ten ubytek płynu chłodniczego i wyciek
-
Niskie cisnienie oleju
tak tez zrobilismy wczoraj, jak wjechałam na podnosnik zapalił sie olej, od razu manometr i mierzenie i było ok tak jak pisalam 1,8 na wolnych i 4,7 na 2tys obrotów Mechanik tez powiedzial, ze mimo iz jest nowy czujnik tez moze byc wadliwy i zmienilismy znow na inny od wczoraj zrobiłam tylko 30km i nie zapalil sie, za chwile jade pojezdzic i sprawdzic
-
Niskie cisnienie oleju
Podpinana jest zawsze na goracym silniku, a gdy wkrecisz manometr musisz wykręcić czujnik wiec olej mimo wszystko i tak sie zapali bo nie ma czujnika
-
Niskie cisnienie oleju
hmm, no o tym nie pomyslałam, ale gdyby tak było czujnik zapalał by sie niezależnie od tego czy sie zagrzeje czy nie... a on zapala sie tylko po zagrzaniu do 90stopni czyli gdzies w granicach 20km. Dzis jade ja sprawdzic po wczorajszej kolejnej wymiania czujnika.Dam znac Trzymajcie kciuki mam nadzieje, ze sie nie zapali
-
Niskie cisnienie oleju
kabel ?? który ?
-
Niskie cisnienie oleju
Srandardowo zapalala sie kontrolka oleju tak jak pisalam wyzej ok 20km, wracajac wczoraj od mechanika trochę wiecej km nie zapalila sie niby. No ale wczoraj po samej wymianie czujnika tez sie nie zapalila a na drugi dzień juz tak. Nie ma zadnej roznicy przed i po na wolnych obrotach ma 1,8bara a na 2tys obrotów 4,7bara.
-
Niskie cisnienie oleju
No ale gdyby smok był brudny, zapchany to nie było by problemów z ciśnieniem?? A z reszta smok juz wyczyszczony.
-
Niskie cisnienie oleju
No właśnie problem w tym, ze błędów poza spalona żarówa stopu nie ma żadnych.
-
Niskie cisnienie oleju
Haha no inne propozycje tez juz padly ale mniejsza z tym, mechanik nie ma pomysłów, mowi, ze na pewno jakis przewód cieknie, wymienialam tez czujnik ukladu chlodzacego silnik, co sie z tym wiąże spuszczany byl płyn, jest czysciutki auto tez nie kopci silnik pracuje jak dotychczas, niunia jest z lpg i od kiedy ja mam czasami na wolnych obrotach zdarzy sie jej raz zafalowac i wraca do normy od razu. Jak sie odrobinę znam na samochodach tak ona dla mnie jest czarna magia...