Treść opublikowana przez Czarodziejka:)
-
Propozycja spotu w NYSIE
Przepraszam, ja nie mogłam... Piszcie jak cos na priv moze bedzie łatwiej się skontaktować wesołych świąt:)
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ok piszcie kiedy i gdzie najwyzej bedzie spot na dwa lub trzy samochody haha
-
Propozycja spotu w NYSIE
To ja sie pisze, bardzo chętnie przyjadę
-
Propozycja spotu w NYSIE
Spotow dalszych brak??
-
Zlocik gdzies na terenie Opolskiego np Nysa
No witam ja tez z tych rejonów, Nysa:) chętnie bym pogadal, moze dowiem sie czegoś ciekawego i pomocnego
-
Niskie cisnienie oleju
Wyciek plynu chłodniczego
-
Niskie cisnienie oleju
Hmm, jak narazie przejechalam dzis pare km i nie zapalila sie po mimo, ze stałam w korkach i auto naprawde sie zagrzalo. Jestem dobrej mysli, ale jeszcze nie daje mi spokoju ten ubytek płynu chłodniczego i wyciek
-
Niskie cisnienie oleju
tak tez zrobilismy wczoraj, jak wjechałam na podnosnik zapalił sie olej, od razu manometr i mierzenie i było ok tak jak pisalam 1,8 na wolnych i 4,7 na 2tys obrotów Mechanik tez powiedzial, ze mimo iz jest nowy czujnik tez moze byc wadliwy i zmienilismy znow na inny od wczoraj zrobiłam tylko 30km i nie zapalil sie, za chwile jade pojezdzic i sprawdzic
-
Niskie cisnienie oleju
Podpinana jest zawsze na goracym silniku, a gdy wkrecisz manometr musisz wykręcić czujnik wiec olej mimo wszystko i tak sie zapali bo nie ma czujnika
-
Niskie cisnienie oleju
hmm, no o tym nie pomyslałam, ale gdyby tak było czujnik zapalał by sie niezależnie od tego czy sie zagrzeje czy nie... a on zapala sie tylko po zagrzaniu do 90stopni czyli gdzies w granicach 20km. Dzis jade ja sprawdzic po wczorajszej kolejnej wymiania czujnika.Dam znac Trzymajcie kciuki mam nadzieje, ze sie nie zapali
-
Niskie cisnienie oleju
kabel ?? który ?
-
Niskie cisnienie oleju
Srandardowo zapalala sie kontrolka oleju tak jak pisalam wyzej ok 20km, wracajac wczoraj od mechanika trochę wiecej km nie zapalila sie niby. No ale wczoraj po samej wymianie czujnika tez sie nie zapalila a na drugi dzień juz tak. Nie ma zadnej roznicy przed i po na wolnych obrotach ma 1,8bara a na 2tys obrotów 4,7bara.
-
Niskie cisnienie oleju
No ale gdyby smok był brudny, zapchany to nie było by problemów z ciśnieniem?? A z reszta smok juz wyczyszczony.
-
Niskie cisnienie oleju
No właśnie problem w tym, ze błędów poza spalona żarówa stopu nie ma żadnych.
-
Niskie cisnienie oleju
Haha no inne propozycje tez juz padly ale mniejsza z tym, mechanik nie ma pomysłów, mowi, ze na pewno jakis przewód cieknie, wymienialam tez czujnik ukladu chlodzacego silnik, co sie z tym wiąże spuszczany byl płyn, jest czysciutki auto tez nie kopci silnik pracuje jak dotychczas, niunia jest z lpg i od kiedy ja mam czasami na wolnych obrotach zdarzy sie jej raz zafalowac i wraca do normy od razu. Jak sie odrobinę znam na samochodach tak ona dla mnie jest czarna magia...
-
Niskie cisnienie oleju
Czujnik zmieniony znów na nowy ale na dzis w hurtowni mieli tylko czujnik KW, więc taki został założony. A na przewodzie olejowy do turbiny pojawia sie plyn chłodniczy, gdzieś cieknie gazowalam auto godzinę i nie mogliśmy zlokalizować wycieku, masakra Czujnik zmieniony znów na nowy ale na dzis w hurtowni mieli tylko czujnik KW, więc taki został założony. A na przewodzie olejowy do turbiny pojawia sie plyn chłodniczy, gdzieś cieknie gazowalam auto godzinę i nie mogliśmy zlokalizować wycieku, masakra
-
Niskie cisnienie oleju
Jednak mechanik zadswonil, ze się pomylil i ciśnienie jest dobre bo na 2tys ok5barow. Smok właśnie wyczyszczony, ciśnienie ok i kontrolka sie zapalila znow, ale przejechałam pare km więcej. Juz w tym momencie nie mam pojęcia co ja boli. A dodatkowo ucieka mi plyn chlodniczy w okolicach odmy, na pewno go nie bierze, ale ubywa.
-
Niskie cisnienie oleju
Wlasnie moja Audii miła Castrola a ja chciałam jej zmienic na Lqui Moly. Właśnie jutro już się umówiłam się , na czyszczenie:)
-
Niskie cisnienie oleju
Witam. Mam dosyć poważny problem z moim autkiem,mianowicie... Zaczęło się od tego,że oddałam auto do mechanika na zmiane oleju.Po zmianie oleju dojechałam do domu ok 10km i wszystko było ok. Drugiego dnia pojechałam 20km i pojawił sie problem po tych 20km, zapaliła sie czerwona kontrolka z konewka i napisem Oldruck.Wrociłam laweta do mechanika, okazało sie ze zamiast oleju 5w40 wlał 5w40 liqui Molly. po podrozy na lawecie zmienił znow na 5w40 Castrol ale problem znikła na jakies kilka km.Teraz cały czas zapala sie czerwona kontrolka po przejechaniu ok20km jak pozadnie sie zagrzeje.Dziś była u mechanika INNEGO !! i okazuje sie, ze moje auto ma tylko 0,5bara cisnienia oleju na ok 2tys obrotów.Pomozcie, od czego zacząć ?? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zarejestrowałam się na stronie, poniewaz mam małe problemy z moim AudiA4 b6. Mam nadzieje, ze tutaj otrzymam pomocne porady pozdrawiam.