Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

headmax

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tekst Spanky'ego ze starymi kiblami mnie rozwalił , ale nie sposób nie przyznać mu racji . Oczywiście dziękuję za wszelkie uwagi, a tak btw to bardzo ciekawa dyskusja się wywiązała przy okazji analizy tych logów. W takim razie postaram się jak najszybciej zawaalczyć z termostatem, filtr powietrza nie tak dawno temu wymieniałem, ale ponowna wymiana mu nie zaszkodzi na pewno, może tym razem zainwestuję i kupię u dealera a nie zamiennik w sklepie, bo przpływomierz miałem ostatnio wyciągniety i rok temu ktoś założył nowy ori (wybity rok prod), więc chyba to mało prawdopodobne żeby go już zabrudziło !? Choć jeśli to nie trudno to mogę go wyczyścić tylko szczerze mówiąc nie wiem jak się do tego zabrać, albo wynieść z firmy na podmianę i sprawdzić (akurat tak się składa że w hurtowni części samochodowych pracuję ) Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś komentarze to też chętnie się zapoznam. P.S. Audi ma przelatane 235 000 km a r prod 1998
  2. Witam wszystkich niedawno stałem się szczęsliwym posiadaczem A4 b5 jednak moje szczęście ogranicza notlauf jaki dotyka moje auto. Przeczytałem już ile mogłem na temat tej przypadłości w silnikach TDi grupy VAG, no i oświecony wiedzą (zawartą głównie na tym forum), za radą mądrzejszych kolegów zrobiłem logi o których analizę chciałem prosić, a jeśli przy okazji moglibyście wyczytać co nieco więcej na temat kondycji mojego pojazdu to także będę wdzięczny, bo tak się składa że jest to mój przemieszczacz po terenie Irlandii i jakoś nie mam za bardzo do kogo tu się zwrócić (a może nie wiem gdzie pytać) o poradę a to mój pierwszy tdi i Audi w ogóle. W każdym razie z góry dziękuję i z niecierpliwością oczekuję na rzeczowe odpowiedzi. Logi dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3a3553818759dd8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a17d68713df6eeec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bcac41c1c57a716.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a687a154631427f8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44ce3c3cc0651c7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef847eda74846888.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/704a38905c83d717.html Statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72a908e1681cf460.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d7971eb73b6df6f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e6b8ecf0fefdba0.html Statyczne BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/378f5308c69f2808.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f6a38ced30fc0fe.html pozdrawiam
  3. Hej od 5 dni jestem posiadaczem A4 b5 1.9 TDI AFN z 1998 roku. Samochód podoba mi sie bardzo, ale zawsze mozna cos ulepszyc, poprawic, tym bardziej ze po 10 latach moga pojawic sie jakies pierwsze dolegliwosci, mam nadzieje ze znajde tu interesujace mnie informacje a i sam chcetnie sie skromna wiedza podziele - pozdro 4 all

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.