lucmaster

• Paliwo

Osiągnięcia lucmaster

Reputacja

1. Witam, mam problem z tematu. Moje audi wyjechalo prawdopodobnie z salonu bez oryginalnego radia. Poprzedni wlasciciel założył oryginalne radio audi concert , w aucie nie ma pociągnietego cana (kostki miniiso do radia również), przez co jak sądze nie działają mi tylne głosniki ( z tego co sprawdzałem nie autko nie ma wzmacniacza i suba ) pomimo tego ze oryginalna kostka iso z glosników ma podłączone 8 kabli. W kostce zasilania natomiast jest masa,plus i jeszcze jakis dodatkowy bodajze szaro niebieski cienszy kabel. Mam radio sony cdx 828 i po jego podlaczeniu tylne glosniki również nie dzialają.Czy jest możliwe zeby tylne glosniki były padnięte czy jest to wina instalacji (pomimo braku wzmacniacza) ? W jaki sposób można rozwiązać ten problem żeby grały tylne głośniki na radiu sony?? Proszę o pomoc.
  2. Witam, mam problem z tematu. Moje audi wyjechalo prawdopodobnie z salonu bez oryginalnego radia. Poprzedni wlasciciel założył oryginalne radio audi concert , w aucie nie ma pociągnietego cana (kostki miniiso do radia również), przez co jak sądze nie działają mi tylne głosniki ( z tego co sprawdzałem nie autko nie ma wzmacniacza i suba ) pomimo tego ze oryginalna kostka iso z glosników ma podłączone 8 kabli. W kostce zasilania natomiast jest masa,plus i jeszcze jakis dodatkowy bodajze szaro niebieski cienszy kabel. Mam radio sony cdx 828 i po jego podlaczeniu tylne glosniki również nie dzialają.Czy jest możliwe zeby tylne glosniki były padnięte czy jest to wina instalacji (pomimo braku wzmacniacza) ? W jaki sposób można rozwiązać ten problem żeby grały tylne głośniki na radiu sony?? Proszę o pomoc.