Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wojtek18t

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wojtek18t

  1. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Może być gostyń bo wy macie bliżej niż do jarocina a mi na jedno wychodzi
  2. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Mi pasuje ale koło 20
  3. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Poczekajmy aż ktoś jeszcze się odezwie i pomyślmy
  4. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    To bliżej masz nawet do borku niż jaro, pytanie tylko czy ktos jeszcze jest chętny.
  5. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Borek wlkp
  6. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Może sobota wieczór? Komu pasuje odzywać sie
  7. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Jakieś propozycje gdzie i kiedy?
  8. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Żyjemy żyjemy
  9. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Mi pasuje gdziekolwiek
  10. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Widze że jesteś z gostynia to w sumie mnie masz po drodze do jaro może być jakiś mini spocik w jaro albo w borku
  11. Wojtek18t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    JaGG3r ja z okolic jarocina dokladniej borek wlkp wiec w sumie niedaleko
  12. To urządzenie to blow off robi pssss kiedy puścisz gaz seryjnie był tam zawór dv który po puszczeniu gazu zwraca sprężone powietrze przed turbinę a wężyk który wisi luźno sterował tym właśnie zaworem.
  13. No właśnie tego nie wiem poszukaj gdzieś pod konsolą jakichś nie podłączonych kabli
  14. Przycisk FUNK montowany jest w samochodach fabrycznie przygotowanych pod taxi lub policje i włącza się nim radiostacje.
  15. Ja do a4b5 1.8t mam ngk lpg1 1496 drogie ale podobno dobre do gazu
  16. Wojtek18t odpowiedział(a) na kjuska temat w Audi A4 B5
    A światła świecą normalnie czy tak jak by troche słabiej? Spróbuj dać dodatkową mase do lampy najlepiej podłacz kabelek do minusa akumulatora a drugi koniec do żarówki w lampie. Znajomy miał coś podobnego tylko oprócz kontrolek włączały mu sie wycieraczki i nie wiem jakim cudem ale dodatkowa masa pomogła.
  17. Podłóż jakiś klocek albo drugi lewarek pod swożeń opuść auto żeby oparło się na swożniu i wtedy dokręć.
  18. Bez problemu, ja wymieniałem wszystkie 8 wachaczy bez kanału

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.