Treść opublikowana przez Wojtek18t
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Może być gostyń bo wy macie bliżej niż do jarocina a mi na jedno wychodzi
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Mi pasuje ale koło 20
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Poczekajmy aż ktoś jeszcze się odezwie i pomyślmy
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
To bliżej masz nawet do borku niż jaro, pytanie tylko czy ktos jeszcze jest chętny.
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Borek wlkp
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Może sobota wieczór? Komu pasuje odzywać sie
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Jakieś propozycje gdzie i kiedy?
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Żyjemy żyjemy
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Mi pasuje gdziekolwiek
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Widze że jesteś z gostynia to w sumie mnie masz po drodze do jaro może być jakiś mini spocik w jaro albo w borku
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
JaGG3r ja z okolic jarocina dokladniej borek wlkp wiec w sumie niedaleko
-
co to za urządzenie w dolocie powietrza?
To urządzenie to blow off robi pssss kiedy puścisz gaz seryjnie był tam zawór dv który po puszczeniu gazu zwraca sprężone powietrze przed turbinę a wężyk który wisi luźno sterował tym właśnie zaworem.
-
Do czego służy ten przycisk ? napis FUNK
No właśnie tego nie wiem poszukaj gdzieś pod konsolą jakichś nie podłączonych kabli
-
Do czego służy ten przycisk ? napis FUNK
Przycisk FUNK montowany jest w samochodach fabrycznie przygotowanych pod taxi lub policje i włącza się nim radiostacje.
-
A4 B6 1.8 T Q BFB jakie swiece kupic?
Ja do a4b5 1.8t mam ngk lpg1 1496 drogie ale podobno dobre do gazu
-
Migające kontrolki
A światła świecą normalnie czy tak jak by troche słabiej? Spróbuj dać dodatkową mase do lampy najlepiej podłacz kabelek do minusa akumulatora a drugi koniec do żarówki w lampie. Znajomy miał coś podobnego tylko oprócz kontrolek włączały mu sie wycieraczki i nie wiem jakim cudem ale dodatkowa masa pomogła.
-
Wymiana wachacza dolnego (banan), a ustawianie geometrii.
Podłóż jakiś klocek albo drugi lewarek pod swożeń opuść auto żeby oparło się na swożniu i wtedy dokręć.
-
Wymiana wachacza dolnego (banan), a ustawianie geometrii.
Bez problemu, ja wymieniałem wszystkie 8 wachaczy bez kanału