-
1,8t aeb brak mocy na benzynie
filtr wymieniony 3 tyg temu, a pompka w tym roku na wiosnę.a jak można sprawdzić czy to pompka paliwa?
-
1,8t aeb brak mocy na benzynie
witam mam problem z audi 1.8t quattro 1995r AEB. auto na benzynie nie ma mocy i szarpie nie przekracza 3 tyś obrotów. a na gazie jest wszystko ok. proszę o pomoc
-
1.8t Quattro AEB 1995r
dolot szczelny. mechanik po podpięciu pod komputer twierdzi że przepływka jest ok. komp wykazuje wszystko ok. czy to może być wina turbiny?
-
1.8t Quattro AEB 1995r
witam. posiadam audi a4 1.8t quattro z instalacja lpg. mam problem z autem,przyśpieszając przy 3 tyś obrotów coś jakby blokowało silnik na parę sekund, a później dalej obroty rosną. auto ogólnie jest przymulone i też szarpie przy zwiększaniu obrotów. dodam że na gazie jest dużo lepiej jak na benzynie.na postoju obroty falują. wymieniłem świece, filtr powierza, paliwa i wyczyszczona została przepustnica i nic nie pomaga. komputer niczego nie wykazuje. mechanicy nie wiedzą też co to może być. proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam. posiadam audi a4 1.8t quattro z instalacja lpg. mam problem z autem,przyśpieszając przy 3 tyś obrotów coś jakby blokowało silnik na parę sekund, a później dalej obroty rosną. auto ogólnie jest przymulone i też szarpie przy zwiększaniu obrotów. dodam że na gazie jest dużo lepiej jak na benzynie.na postoju obroty falują. wymieniłem świece, filtr powierza, paliwa i wyczyszczona została przepustnica i nic nie pomaga. komputer niczego nie wykazuje. mechanicy nie wiedzą też co to może być. proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów
audi a4 1.8t quattro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta