Treść opublikowana przez muunv
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jak to bedziesz obszywac? Masz jakis wzro upatrzony?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Co tam jeszze dlubiesz w srodku?
-
B7 Crew
- B7 Crew
Majstry, w ktorym miejscu byla tabliczka z kategoriami wagowymi w 3.0 tdi? Bo nie mam auta, a potrzebuje jej zdjecia i nie wiem jak wytlumaczyc gosciowi, gdzie ona jest. Kojarzy mi sie, ze gdzies z lewej strony pod maska, od strony pasazera?- B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Łukasz, jedynem slowem LUX. Barrrdzo dobrrrra rrrobota- Kolejny Avancior V6
No wiem, tylko koedys bede sprzedawac to zaraz bedzie „Panie, tu malowane, tu malowane, tu cwiortka wstawiona!”- Kolejny Avancior V6
No bo beda tylko delikatne... Zreszta najpierw trzeba go odpalic, wtedy wpadnie reszta „podstawowych modow”. Aczkolwiek wyszlo, ze blotnik byl robiony, jest szpachla na nim. Ogolnoe bok byl juz robiony prawy. Ale z racji tego, ze jest po obcierce z prawej strony to wymieniam drzwi, moze ida sie dorwac w kolor no i blotnik nowy + malowanie. Nasuwa sie pytanie, czy mocno byl bity, o ile byl Miejmy nadzieje, ze sciagac go nie bedzie po naprawie ? Bo zaczynaja sie dziac cyrki z nim nie przewidziane. Dokladke dorwalem nowa w kolorze 1RR w ASO. Ja zaplacilem za nia ~270zl. Czekalem 1 dzien- Kolejny Avancior V6
Silnik jeszcze nie pali, dopiero jutro bedzie wiadomo co konkretnie mi dolega. Aczkolwiek pewnie wleci nowy slupek z glowicami. Ale graty powoli sie kompletuja Dodatkowo powoli trzeba umawiac lakiernika. Chce pomalowac obie furtki z prawej strony Jest na nich obcierka i niestety polerka ani zaprawka tu nie pomoze.- Kolejny Avancior V6
Aktualizacja bedzie na biezaco!- Kolejny Avancior V6
Dzieki Akurat sie trafilo b7 Nie dziekuje A lista tych modow to kropla w morzu- Kolejny Avancior V6
No kolor tez mi sie bardziej podoba Dziura marzyla mi sie od zawsze Auto z prywatnych rak w CH. Dzieki za mile slowa Wtryski wygladaja na nowe, albo jest tu tak czysto. Nie wiem konkretnie co bylo sprawdzane ale wtryski raczej odpadaja. Oczywiscie beda sprawdzone, aczkolwiek mysle, ze sa w dobrej kondycji.- Kolejny Avancior V6
Dostalem info od mechaniora. Napewno zerwany jeden lancuch rozrzadu i napinacz oraz dostala prawa glowica. Najczarniejszy scenariusz wszedl w zycie ? Jutro bede wiedzial co jeszcze dostalo. Aczkolwiek graty juz sie powoli kompletuja- Kolejny Avancior V6
Nie bardzo chce zdradzac cene, bo pozniej bede chcial go sprzedac jak wiadomo - drozej. I ktos mi powie zaplaciles x, a chcesz xx?- Kolejny Avancior V6
Tak wlasnie obstawiam. Ale nie chce sie raczej w to bawic Narazie zostaje przy ASB. Poza tym, nie chce modzic mocno auta, bo pozniej problem je sprzedac ?- Kolejny Avancior V6
Kto to robi?- Kolejny Avancior V6
Ale to chyba dosyc kosztowna zabawa...- Kolejny Avancior V6
Silnik zostaje ten co jest. Narazie trzeba znalezc usterke- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czyli juz wiadomo co... Ja uzywalem Gyeon’a ale szukam tez z ciekawosci czegos podobnego. Dzieki za pomoc!- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ktorych uzywales?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Myslalem o czyms tanszym... Bo cena tego z CarPro powala- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Poleci ktos jakis odpowiednik GYEON Q2M WetCoat? Czy nie ma na rynku nic podobnego?- Kolejny Avancior V6
Dzieki chlopaki !- Kolejny Avancior V6
Dzieki Najbardziej sie ciesze wlasnie z dziury w dachu. Szyber marzyl mi sie juz od kilku lat ale malo ktore auto go mialo. Zazwyczaj byla to konfiguracja, ktora mi noe odpowiadala. Jak wczoraj zobaczylem dziure w dachu to malo co sie nie posikalem ze szczescia- Kolejny Avancior V6
Chlopaki, nie rozumiecie... Jakbym Wam powiedzial ile zaplacilem, to byscie sie nie dziwili.... @Krzysztof.95 Dzieki !- Kolejny Avancior V6
Siemanko ! Z pierwszą B7 rozstałem się na początku lipca 2018r. Szukałem sam nie wiem czego... Czegoś innego Celowałem w C6 polift i B8, ale niestety nic ciekawego się nie trafiało. DO jazdy w koło komina kupiłem B5 1.9 TURBO DIESEL INTERCOOLER ! ! ! 130 wściekłych koni. Dlatego też, nie napalałem sie na szybki zakup czegoś "lepszego". Trafiła się zupełnie przypadkiem ta Be Siudema. Telefon od kolegi i szybka decyzja, chwili się nie zastanawiałem. Sprowadzona z CH, dzisiaj zjechała, fotki prosto z dostarczenia mi auta Więc przepraszam za jakość no ale... Auto ma unieruchomiony silnik. Kręci ale nie odpala. Przyczyne poznam w przyszłym tygodniu. W najgorszym wypadku trzeba wymienić silnik ale to i tak daje mi jeszcze sporo na plusie.... $$ Rok produkcji - 2008 SIlnik - 3.0TDI Quattro automat ASB Kilka rzeczy z wyposażenia, które zapamiętałem S-Line zewnętrzny S-Line wewnętrzny Fotele ze schowkami - półskóra Szyberdach RNSE Łopatki w kierze Kiera z multifunkcją Tempomat Zawiecha 1BV Bi Xenon 4x el. szyby PDC tył Grzane d*py RNS-E led Więcej nie pamiętam Plany? Wiadomo, najpierw doprowadzić auto mechanicznie do ładu, zobaczymy co powychodzi z czasem. Co do modów które napewno się znajdą w aucie : -tuba z Q5 -zmieniarka na płyty CD -sprężyny / gwint -fele 19" -kamera cofania -przyciemniane szyby -obrysówki -malowanie zacisków -blaszki na zaciski S4 -oklejenie dekorów -napis QUATTRO na grill -końcówki wydechu 100mm -mapka ECU -żółte halogeny Zobaczymy co jeszcze wyjdzie w praniu Kilka fot - B7 Crew